رونمایی از طرح حکمت کارت کارکنان آتش‌نشانی

با حضور معاونین و کارکنان این سازمان، مراسم افتتاحیه طرح «کارت حکمت» سازمان آتش نشانی تهران برگزار شد.

به گزارش خبر روزانه در این مراسم سید محتاب حاجی محمدی معاون مالی و اداری سازمان آتش نشانی تهران گفت: طرح حکمت کارت با تدابیر مدیرعامل آتش نشانی تهران و هماهنگی با مدیران فروشگاه های زنجیره ای اتکا برای افزایش قدرت خرید مواد غذایی، بهداشتی، بادوام آتش نشانان تهرانی اجناس و … فروخته می شود و آتش نشانی تهران مانند خانواده های نیروهای مسلح، جانبازان و … می توانند از فروشگاه های زنجیره ای اتکا در سراسر کشور خرید کنند.

وی افزود: این کارت ها روز شنبه یکم اردیبهشت ماه تحویل معاونان و روسای سازمان آتش نشانی تهران می شود تا به دست کارکنان این سازمان برسد و کارکنان با حساب اعتبار یا اقساط خود به فروشگاه های زنجیره ای مراجعه کنند. خرید کنید.” انجام دهید.

معاون سازمان آتش نشانی تهران گفت: سازمان آتش نشانی تهران می تواند کالاهای غذایی و بهداشتی را به صورت اعتباری تا سقف 20 میلیون ریال ماهانه و کالاهای بادوام را به صورت اقساط تا سقف 482 میلیون ریال خریداری کند. مبلغ خرید در پایان ماه و به صورت اقساط ماهانه حداکثر تا 24 ماه از حقوق کارکنان کسر می شود.

حاجی محمدی ادامه داد: اجناس و اجناس موجود در فروشگاه های زنجیره ای اتکا از نظر کیفیت محصول، قیمت منصفانه و بازرسی دقیق در وضعیت مطلوبی قرار دارند و کارکنان آتش نشانی تهران با اطمینان می توانند در این فروشگاه ها خرید کنند.

وی خاطرنشان کرد: آتش نشانی شهر تهران با در دست داشتن کارت حکمت می تواند علاوه بر تخفیف در فروشگاه های اتکا از 5 درصد تخفیف در خرید برخوردار شود.

به گزارش سایت شهر، کارت اعتباری گردشگری به زودی در سازمان آتش نشانی تهران توزیع می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا