رکورد ویژه بازی ایران-فلسطین در جام ملت‌ها

دور نخست از مرحله گروهی رقابت های جام ملت های آسیا امروز به پایان می رسد و تاکنون 10 دیدار در پنج گروه برگزار شده که می توان گفت استقبال نسبتا خوبی نیز از این پیکارها به عمل آمده است.

روزنامه الرایة در شماره امروز خود فهرستی از تعداد تماشاگران حاضر در 10 دیدار برگزار شده جام ملت های آسیا منتشر کرده که طی آن، دیدار ایران و فلسطین در رتبه سوم پرتماشاگرترین مسابقات جام دیده می شود.

به صورت دقیق، 27 هزار و 691 نفر برای تماشای دیدار ایران و فلسطین به استادیوم اجوکیشن سیتی آمدند تا این مسابقه فعلا در رتبه سوم قرار بگیرد.

دیدار افتتاحیه این پیکارها با حضور 82 هزار و 490 تماشاگر، رکورد فوق العاده ای را از خود به جا گذاشت و در صدر قرار دارد. ضمن اینکه با استقبال 36 هزار و 253 نفر از دیدار استرالیا و هند، این مسابقه در رتبه دوم پرتماشاگرترین بازی جام تاکنون قرار داده است.

ضمن اینکه دیدار چین و تاجیکستان تاکنون کم تماشاگرترین مسابقه جام بوده و تنها چهار هزار و یک نفر این بازی را از نزدیک تماشا کرده اند.

بیشتر بخوانید:

البته انتظار می رود این رکوردها در بازی های بعدی شکسته شود و بخصوص در مراحل حذفی، تماشاگران بیشتری در استادیوم خا حضور یابند.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا