زائرین اربعین از ۲۹ شهریورماه می‌توانند به عراق سفر کنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، مسعود فراهانی ظهر شنبه در جلسه ستاد استان اربعین گفت که ستاد مرکزی اربعین هنوز در مورد مراسم اربعین در استان مرکزی اعلام کامل نکرده است. 11 مکابی در عراق وجود دارد ، 350 ویزا صادر شده است و آزمایشات رایانه شخصی از امروز انجام می شود. R آغاز می شود

وی افزود: 250 نفر واکسینه شده اند و از روز دوشنبه زائران می توانند به عراق سفر کنند ، اما فقط بلیط تهیه می شود زیرا می توانند برای بازگشت از مرز زمینی وارد کشور شوند.

دبیر ستاد اربعین در استان مارکاسی ظرفیت راهپیمایی را اعلام کرد به این ترتیب آنها می توانند روزانه غذا را بین 40،100 نفر بپزند و توزیع کنند و همچنین بتوانند 9700 نفر را در موکاب اسکان دهند. این.

فراهانی گفت: 2 موکب در کربلا ، یکی – در نجف و هشت – در مسیر نجف به کربلا مستقر می شود. محسوب می شود.

وی ادامه داد: این برنامه ها شامل تهیه و توزیع بسته های معیشتی ، مراقبت های بهداشتی ، کمک آموزشی ، صدقات و مراسم با همکاری هیئت های مذهبی به مدت 4 روز (دو روز قبل از اربعنا و یک روز پس از اربعینا) و در صورت تصویب است. با تاج در استان این برنامه ها اجرا می شود.

در نهایت ، دبیر ستاد اربعین در استان مارکوس گفت: 2-3 موکب ماشین آلات نان آنها برای تهیه و توزیع نان جوانه در روز چهلم تقاضای آرد می کنند.

دکمه بازگشت به بالا