زرنگی تاج با آوردن کی‌روش

مهدی تاج با تمام هیاهوهایش بار دیگر رئیس فدراسیون فوتبال شد و هدایت فوتبال ایران را برعهده گرفت. او در وعده های قبل از انتخابات گفته بود که برمی گردم و اکنون به وعده خود عمل می کند.

تاج با کی روش به توافق رسیده و حتی شایعه شده است که حکم اخراج اسکوچیچ را امضا کرده است تا سرمربی کروات بتواند جام جهانی را در خانه تماشا کند.

تاج با این انتخاب دو هدف مهم دارد.

کارلوس کی روش یکی از معدود مربیان خارجی محبوب ایران است. او 8 سال سرمربی تیم ملی بود و با ایران در جام جهانی نتایج خوبی کسب کرد و در آسیا فقط به ژاپن باخت. قبل از کی روش; برانکو یکی دیگر از مربیان خارجی محبوب ایران بود که نتایج درخشانش با پرسپولیس دل میلیون ها هوادار این تیم را برد. اما از سوی دیگر تفاوت کی روش و برونکو دو قطبی را در فوتبال ایران ایجاد کرده است. در آن زمان باید طرفدار کی روش یا برونکو بودید.

حتی آن زمان هم هواداران افراطی «برونکا» مقابل تیم ملی بودند و انتظار شکست را از تیم «کیروش» داشتند.

مهدی تاج به خاطر ماجرای ویلموتس و قرارداد با آن مربی و اتفاقاتی که افتاده طرفدار نیست اما با آوردن کی روش طیف هوادارانش پشت سر او خواهند بود و می تواند تایید آنها را برای کارها جلب کند. او می خواهد انجام دهد

از طرفی این روزها با حضور مجدد تاج در اتحادیه فوتبال همه به او نزدیک شده اند اما حضور کویروسو در تیم ملی و سابقه این مربی شاید مرد شماره یک و تمرکز اتحادیه فوتبال را تحت الشعاع قرار دهد. روی پرتغالی ها

256 256

دکمه بازگشت به بالا