زمانی برای آمادگی نداشتیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مهدی تارتار یکشنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام یادواره شهدای هرمشهر، اظهار داشت: از یحیی حلمخمدی که روزهای خوبی در ذوب آهن و اصفهان دارد استقبال ویژه ای می کنم.

وی افزود: باید اشتباهات را در مسابقات سقوط به حداقل برسانیم، امیدوارم فردا روز اشتباه کوچکی برای عبور از این مرحله سخت باشد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: زمان زیادی برای آماده شدن برای این بازی نداشتیم، البته با توجه به بازی چند هفته پیش در تهران، دو تیم شناخت خوبی از یکدیگر دارند.

وی در خصوص شرایط خط حمله تیمش تاکید کرد: زمان زیادی برای تمرینات ویژه نداشتیم، در یکی دو روز گذشته روی خط حمله کار کردیم و امیدواریم فردا روز خوبی باشد. تهاجمی.”

تارتار درباره روند فولاد در این فصل تصریح کرد: در ابتدای فصل روند سیسنو داشتیم و بعد روند منفی شد، در چهار پنج هفته اخیر شرایط خوبی داشتیم و از نظر گلزنی و گلزنی بهتر می شدیم و شرایط تیم هر هفته بهتر می شود.

وی در خصوص شخصیت بالاتر دادن به بازیکنان ذوب آهن افزود: ما سعی کردیم این شرایط را ایجاد کنیم و در بازی پرسپولیس چیزی از این تیم کم نداشتیم و شخصیت لیگ برتر را بازیکنانی که از تیم جذب شده بودند ایجاد کردند. لیگ اول”.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با اشاره به بهسازی چمن فولادشار گفت: در ابتدای فصل چمن ورزشگاه خراب شد و باشگاه با قیمت های بالا سعی در اصلاح چمن داشت و هر هفته شرایط بهتر می شود. “

دکمه بازگشت به بالا