زمین ۵۰ هکتاری تولید گیاهان دارویی در مراحل پایانی اخذ مجوز

رحیم انصاری پور در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، در خصوص رویداد سراسری مرحله دوم دانشگاه آزاد اسلامی در خرداد ماه 1401، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلرانا با سه ایده به عنوان ایده ایجاد آسان جدید. برای کار زباله و الگوس، تولید شیشه‌های جلو برقی کنترل‌شده از راه دور در این رویداد شرکت کرد و یک تیم تحقیقاتی به عنوان سرپرست تیم برای کار روی این رویداد تشکیل شد.

وی با تشریح فعالیت های فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دکلران در سال گذشته گفت: در راهیان نور. در منطقه عملیاتی شرهانی و برنامه های فرهنگی واحد دکلران امسال قدردان رشادت های سرلشکر شهید چغروند و انجام گام دوم انقلاب در خرداد 1401 است.


بیشتر بخوانید:

حوزه تجهیزات نفتی در دانشگاه آزاد دکلران راه اندازی می شود


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران درباره برجسته ترین فعالیت های پژوهشی، فناوری و نوآورانه این واحد دانشگاهی در سال 1400 گفت: سال گذشته به دنبال مجوز برای اخذ 50 هکتار از اراضی کشاورزی بودیم که واگذاری رو به اتمام است. “

50 هکتار زمین تولید گیاهان دارویی در مراحل پایانی اخذ مجوز

این مقام مسئول ادامه داد: یک طرح منطقی درآمد برای افراد غیر شهروند با توجه به پتانسیل بوم گردی شهرستان دهلران برای تصویب به سازمان مرکزی ارسال شد و سه ایده به همراه تیم تحقیقاتی برای شرکت در رویداد مرحله دوم دانشگاه تهیه و ارسال شد. کتاب درسی 10 دوره آموزشی کوتاه مدت برای صدور مجوز به سازمان مرکزی ارسال شده و منتظر صدور مجوز برای برگزاری این دوره ها هستیم.

انصاری پور از نتایج فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران در حوزه آموزشی تقدیر کرد و گفت: جذب دانشجو در حوزه های استانی، پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی در ترم تا سال گذشته، پذیرش بیش از 200 دانشجو در نیمسال اول سال گذشته که نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است، مربوط به فعالیت های آموزشی است. و جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر بدون کنکور یکی از برنامه های بلوک 1401 دکلران می باشد.

وی گفت: اعطای وام های مختلف دانشجویی که در سال گذشته باعث جذب دانشجو شد، یکی از شاخص ترین فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهلران در سال گذشته بود و مهم ترین اتفاق دانشگاه، تصویب دوره های کارشناسی ارشد فراگیر است که باعث جذب دانشجو در سال گذشته می شود. آینده نزدیک.” .

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا