ساختار اداری در ملارد ناکارآمد است/لزوم امیدآفرینی در جامعه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حق نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی:
عملکرد مقامات این نباید باعث ناامیدی در کشور شود
صلیب آرایشگر_نماینده ساکنان شهرهای شهریار، قدس و ملارد به شورای اسلامی شهر گفتند: گفتار، رفتار و عملکرد مسئولان باید به گونه ای باشد که یاس و نه امیدی در کشور ایجاد نکرد.

به گزارش خبرنگار آنلاین، حسین حقوردی چهارشنبه شب در جلسه شورای اداری ملارد اظهار داشت: دشمن با ایجاد تفرقه در حوادث اخیر که در کشور ما رخ داد، جامعه را دچار مشکل کرده است.

وی افزود: با تدابیر و عملکرد نظام کمترین خسارت نسبت به حوادث سال 1397 وارد شده است و برنامه نظام این بود که نیروهای امنیتی آسیب ببینند اما طرف مقابل نظام آسیب ببیند. آسیب نبینند

وی افزود: دشمنی دشمنان با ملت ایران ادامه دارد و نباید ادامه یابد بار شک اگر برنامه کوچک سلام در جریان این اتفاقات، اتفاقات زیادی از طرف دشمن افتاد، اما نقشه یک نظام قدرتمند بود.

نماینده مردم شهرستان های ملارد، شهریار و قدس در شورای اسلامی به ارزیابی آسیب شناسانه از اتفاقات اخیر پرداخت و اظهار داشت: گاهی خود ما از رفتار خود نارضایتی ایجاد می کنیم و زمینه ساز دشمن و نظام اداری و مشکلات اقتصادی می شویم. مبنای پیدایش مشکلات هستند.

وی ادامه داد: ساختار اداری مشکل ساز و ناکارآمد است و باید اصلاح شود اما ما کارگزاران باید در این ساختار معیوب نهایت تلاش خود را انجام دهیم.

هاکوردی ادامه داد: اگر ما عامل نارضایتی مردم باشیم حتی یک نفر به دشمن کمک کرده است صبحما باید در ادارات به گونه ای رفتار کنیم که می خواهیم با ما رفتار شود.

دکمه بازگشت به بالا