سجادی اصلا عملکرد بدی نداشته است/ در ماجرای ویلموتس مدیران پیشین نقش داشتند

حال خوب، شارژ / 10

سجادی اصلا بد نیست/ مدیران سابق درگیر پرونده ویلموتس بودند

پیشکسوت استقلال درباره شرایط استقلال، لیگ سال آینده و صحبت های وزیر ورزش و جوانان نظر داد.

حمید واعص در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری خبر روزانه درباره انتخاب ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی جدید استقلال صحبت کرد. تا مرد حرف نزند عیب و هنرش پنهان است. تا به حال تنها بر اساس رزومه و اخباری که از او در شبکه های اجتماعی می بینیم می توانیم صحبت کنیم. هر بار که تیم وارد زمین می شود، می توانیم او و سبک بازی اش را تحلیل کنیم. پس باید صبر کرد تا لیگ برتر شروع شود و استقلال در زمین بازی کند.

وی در ادامه درباره مزایا و معایب این انتخاب افزود: شباهت های فرهنگی؟ از نظر فرهنگی و اخلاقی، شباهت هایی می توان یافت، اما نمی توان نتیجه ای کلی از این موضوع گرفت. همانطور که گفتم تا زمانی که تیمش در زمین نباشد نمی تواند نتیجه قطعی بگیرد که خوب است یا نه. آیا شیفتگی ساپینتو مفید است؟ قطعا این ویژگی می تواند به او در تمرینات کمک کند. به هر حال ما ایرانی ها مردم پرشوری هستیم و این سوال به درد سرمربی جدید استقلال می خورد.

آیا تیم کاملاً مستقل است؟ پاسخ جانباز آبی پوش این بود: استقلال افراد خوبی را جذب کرده و می تواند موفق باشد. تنها مشکل، یافتن جایگزینی برای حسین زاده است. او بازیکن تاثیرگذاری بود و جای او در ترکیب اصلی باید گرفته شود. با شنیده های ما اگر محب که بازیکن بزرگی هم هست جذب شود می توانیم شرایط را مثبت ارزیابی کنیم. مدیران آبی ها بهتر است به فکر جذب این بازیکن باشند.

وائس در مورد مدعیان قهرمانی لیگ بیست و دوم گفت: به غیر از استقلال می توانم به پرسپولیس و سپاهان هم اشاره کنم. سپاهانی ها همیشه زحمتکش بوده اند و حالا باید آنها را مدعی ببینیم. مثل پرسپولیس. اما جا دارد از فولاد و گلگهار به عنوان دیگر مدعیان قهرمانی یاد کنیم. این تیم ها 5 مدعی اصلی کسب جام هستند.

بازیکن سابق آبی ها درباره عملکرد حمید سجادی پس از یک سال ریاست مدیریت ورزش ایران صحبت کرد. در مورد مارک ویلموتس، بحث هایی وجود داشت که مطمئناً متعلق به مدیران ارشد قبلی است. شاید حتی شخص مهدی تاج هم مقصر اصلی نباشد. بازی حمید سجادی را اصلا بد نمی دانم و آن را متوسط ​​به بالا ارزیابی می کنم. خودش اهل ورزش است و باید به وزیر ورزش و جوانان وقت بدهد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا