سرباز مازندرانی با اهداء اعضای بدنش به ۱۱ بیمار جان دوباره بخشید 

خبر روزانه/ مازندران معاون اجتماعی فرمانده انتظامی مازندران گفت: فرهاد کیانی نژاد، سرباز 23 ساله مازندرانی اعضای بدن خود را به 11 بیمار اهدا و آنها را احیا کرد.

به گزارش سایت پلیس، سرهنگ سیدجعفر ساداتی در تشریح این خبر گفت: متأسفانه فرهاد کیانی نژاد از سربازان راهداری تهران بزرگ بر اثر سانحه رانندگی در سیمرگ دچار مرگ مغزی شد.

وی افزود: خانواده این سرباز پس از مرگ مغزی فرهاد با اهدای اعضای بدن فرزند دلبندشان در قالب یک کمپین انسان دوستانه و خیرخواهانه موافقت کردند و 11 تن از اعضای بدن وی به بیماران نیازمند در بیمارستان تهران اهدا و احیا شد.

معاون اجتماعی استانداری مازندران بیان کرد: خانواده این سرباز فداکار در بازدید از بیمارستان با فرزند خود وداع کردند. پدر که برای آخرین بار پیشانی پسرش را می بوسید، لحظه ای او را در آغوش گرفت و با چشمانی اشکبار خداحافظی کرد.

سرهنگ ساداتی با اشاره به اینکه کیانی نژاد فرزند سوم خانواده بود و یکی دیگر از برادران وی هم اکنون سرباز است، گفت: مراسم تشییع پیکر این سرباز فداکار امروز پنجشنبه در زادگاهش در روستای راکان کلا برگزار می شود. شهر کیاکلا ».

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران در پایان با تاکید بر اینکه کار برای خدا جاودانه خواهد بود، گفت: اهدای عضو عملی پسندیده و پسندیده است که در واقع بازمانده فضایلی است که انسان می تواند از خود به یادگار بگذارد.

شایان ذکر است فرهاد کیانی نژاد، سرباز 23 ساله راهور تهران، دومین سرباز اهل استان مازندران که پس از گذراندن دوره آموزشی در میهن اسلام در پلیس راهور تهران خدمت کرد، دومین افسر مسئول است. .

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا