سریال «جیران» نامزد جشنواره سئول شد

سریال «جیرون» در جشنواره بین المللی درام سئول نامزد دریافت جایزه شد.

به گزارش خبر روزانه، با لینک به صفحه رسمی جشنواره، مجموعه تلویزیونی «جیران» جدیدترین ساخته حسن فتحی به فهرست نامزدهای جشنواره بین المللی جوایز درام سئول راه یافت.

جوایز بین‌المللی درام سئول که با نام SDA نیز شناخته می‌شود، مراسم اهدای جوایز سالانه در سئول، کره جنوبی است که از بهترین تولیدات تلویزیون اینترنتی از سراسر جهان تقدیر می‌کند.
به گزارش صفحه رسمی این جشنواره بین المللی، از میان 255 اثر ارسالی از 39 کشور به جشنواره، 24 سریال از 11 کشور برگزیده شدند که سریال «ژیرون» نیز در این فهرست قرار دارد.
سریالی عاشقانه از حسن فتحی است که داستان عاشقانه ناصرالدین شاه قاجار را روایت می کند و از دی ماه ۱۴۰۰ هر هفته به صورت انحصاری از پلتفرم فیلمو پخش می شود.

امسال در هفدهمین دوره این جشنواره، عنوان سریال «جیران» در فهرست نامزدهای بهترین مینی سریال به چشم می خورد.
در این بخش مسابقه اسامی سریال های پرطرفدار کشورهای مختلف از جمله مجموعه تلویزیونی «ایستگاه یازده» کمپانی پارامونت که از شبکه HBO Max پخش می شود و سریال «آن» محصول کمپانی جهانی پروداکشن را مشاهده می کنید. که روی آنتن شبکه آی تی وی می رود و با سریال جیران رقابت می کند.

جوایز بین المللی درام سئول از 21 تا 23 سپتامبر 2022 برابر با 30 سپتامبر تا 1 اکتبر برگزار می شود و برندگان جوایز در آن روز معرفی می شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا