سلبریتی های ورشکسته‌ را بشناسید

ما در مورد ثروت افسانه ای هنرمندان بزرگ جهان چیزهای زیادی شنیده ایم ، اما خوب است بدانید که برخی از آنها در یک چشم به هم زدن ، ثروتی را که در طول این سال ها به دست آورده اند از دست داده اند!

به گزارش خبر روزانه ، “الجزیره” در گزارشی به نقل از سایت آمریکایی Brin Breeze ، با چندین فرد مشهور سروکار دارد که به دلایل مختلف ورشکستگی را در زندگی خود تجربه کرده اند که در زیر می خوانید.

برت رینولدز وی یکی از مشهورترین بازیگران آمریکایی زمان خود است که 10 سال پیش پس از طلاق از همسرش لونی اندرسون با مشکلات مالی روبرو شد و این ورشکستگی تا آنجا پیش رفت که خانه وی به دلیل عدم پرداخت اقساط در رهن بانک بود. . این بازیگر در سال 2018 درگذشت.

کیم بسینجر ، بازیگر آمریکایی که برای بازی در فیلم “راز لس آنجلس” (1997) اسکار گرفت ، در اواخر دهه 1990 از این فیلم کناره گیری کرد ، این تصمیم منجر به تولید وی توسط یک شرکت فیلم سازی شد. شكايت كردن؛ پس از این دادخواست ، بسینگر بیش از 8 میلیون دلار جریمه شد. در آن زمان این بازیگر ورشکست شد. این بازیگر که 20 میلیون دلار در پروژه های Braceleton سرمایه گذاری کرده مجبور شده است که این پروژه ها را نیز کنار بگذارد.

خواننده آفریقایی-آمریکایی ، ماروین گی در دهه 1960 و 1970 به شهرت و ثروت رسید. اما پس از جدایی از همسرش ، آنا جوردی تقاضای ورشکستگی کرد. در قرارداد طلاق این زوج گفته شده بود که مافین گی باید آلبوم را منتشر کند و کل حقوق را به همسر سابق خود بدهد.

اگرچه ثروت خواننده رپ آمریکایی MC Hammer در اوایل دهه 90 بیش از 30 میلیون دلار بود ، اما به دلیل زیاده خواهی های بی شمار و کتاب در آستانه ورشکستگی بود. چکش خانه ای به ارزش 20 میلیون دلار خریداری کرد.

ویلی نلسون بازیگر و خواننده آمریکایی ، که قادر به پرداخت مالیات نبود ، همچنین با فرار مالیاتی خود به بیش از 16 میلیون دلار ورشکست شد. بنابراین ویلی نلسون مجبور شد مالیات آلبوم خود را مستقیماً به مقامات مالیاتی بپردازد!

نیکلاس کیج بازیگر ، تهیه کننده و کارگردان مشهور آمریکایی نیز در سال 2009 با بحران مالی جدی روبرو شد. سازمان امور مالیاتی از این بازیگر به دلیل عدم پرداخت بیش از 6 میلیون دلار مالیات شکایت کرده است. کیج که مدیر برنامه خود را مسئول امور مالی خود می داند ، از وی به دلیل خطا شکایت کرد اما سرانجام مجبور به پرداخت این مبلغ شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا