سپاه پاسخ «اراجیف» صهیونیست‌ها را داد

سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز (جمعه 10 دی) پیش از خطبه های نماز جمعه تهران در مراسم یادبود 18 دی ماه گفت: ایران و سایر نقاط جهان به سخنرانی پرداختند. انقلاب اسلامی.

وی ادامه داد: از یک طرف قیام سال 88 بود که همه تجزیه های دنیا تلاش کردند و رئیس جمهور آمریکا و بسیاری از کشورهای آمریکایی در این هشت ماه در حمایت از فتنه صحبت کردند و امیدوار بودند که زمان فرا می رسد.» به حدی که انقلاب اسلامی با چالش مواجه است.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: یاغی ها در عاشورای سال 88 دست به اعمال شیطانی زدند که مردم طاقت نیاوردند و روز بزرگی را در 9 دی آفریدند، حماسه آفریدند و فتنه را به آتش کشیدند. شورشیان در داخل و حامیان شورش در خارج دیگر نمی توانستند نفس بکشند.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: عظمت حضور مردم در 9 دی ادامه داشت و مردم این حماسه را آفریدند و در تاریخ انقلاب اسلامی تجلیل شد.

فرمود: امام (ره). در این 8 ماه بارها و بارها شیطان بزرگ و مقامات مختلف، صهیونیست ها و پیروان آمریکا نام برخی افراد را برده، حمایت و تشویق کرده اند. این افراد سخنان امام (ره) را به خاطر نداشتند و شاید هم نمی خواستند به یاد بیاورند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه ادامه داد: یکی از جلوه های خاصی که در طول تاریخ اسلام و تشیع وجود داشته این بود که امام اگر هست، یک نظر نداشته باشد. اولین شاگرد این درس حضرت سلمان بود که وقتی به امیرالمؤمنین(ع) اقتدا کرد حتی نخواست تثبیت شود و صد در صد از امام علی(ع) اطاعت کرد.

سردار فدوی تاکید کرد: همه ما استدلال کامل داریم و باید به این موضوع گوش فرا دهیم و هر چه توفیقات و پیروزی هایی در این سال ها داشته ایم، مواردی بوده است که گوش کامل به فرمایشات ائمه انقلاب اسلامی داشته ایم. و اکنون در شرایطی هستیم که دشمنان ما به دنبال تدابیری برای بازدارندگی ایران هستند.

جانشین فرمانده کویر ادامه داد: بیش از 200 هزار شهید دادیم. از روز اول انقلاب اسلامی عده ای آمریکایی به انقلاب اسلامی حمله کردند و روزی در انقلاب اسلامی نبود که دشمنان ما با ایران دشمنی نداشته باشند. مردم ما آنچه را که خدا به آنها داده بود انجام دادند و خداوند بهترین نتایج را به ما داد.

سردار فدوی گفت: شیطان در 43 سال گذشته برای دشمنی با جمهوری اسلامی ایران ائتلاف کرده اما در رسیدن به اهداف خود ناکام مانده است. آیا می توانند تنها یک پیروزی مقابل ایران نام ببرند؟ از زمان پیروزی انقلاب اسلامی و با وجود اینکه دشمنان ما توطئه‌ها و آشوب‌های زیادی به وجود آورده‌اند، هرگز بر ما پیروز نشده‌اند.

وی افزود: وضعیت الان ما با گذشته قابل مقایسه نیست. مسئولان و مردم وظایف خود را به خوبی انجام دادند، پس خداوند به کشور ما توفیقات زیادی عطا کرد. ما ایستادیم و به وظیفه خود عمل کردیم و نتیجه آن پیروزی کشورمان بر دشمنان بود.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: اگر در همه امور بر اساس این رویه عمل کنیم، وعده الهی حق است و حتماً موفق خواهیم شد. اگر اینگونه باشیم بهترین نتایج برای کشور حاصل می شود.

سردار فدوی گفت: باید به اقتدار انقلاب اسلامی توجه کنیم چرا که در اوایل انقلاب مجبور بودیم در خانه هایمان با دشمنان بجنگیم اما انقلابیون اسلامی دشمنان را از خانه هایشان بیرون کردند و از آن زمان تاکنون همواره وجود داشته است. دشمنی با انقلاب اسلامی دشمنان ما باید در خانه خود با هواداران انقلاب اسلامی می جنگیدند.

وی گفت: این قاعده فقط در مورد ایران اسلامی صدق نمی کند، بلکه هر بار که جبهه مقاومت به موضوع توجه کرده است، خداوند به آنها پیروز شده است. به برکت مجاهدت طولانی سردار سلیمانی، جبهه وسیع مقاومت هزاران مایل از مرکز انقلاب اسلامی پراکنده شد، اما به عنوان محور انقلاب اسلامی عمل کردند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: هواداران اسلام و انقلاب اسلامی در یمن دشمنان اسلام را به هلاکت رساندند و آنها را به ناامیدی سوق دادند. او در جنگ ایران و عراق دیوانه به نظر می رسید زیرا صدام در خط مقدم قرار داشت، اما از سوی 87 کشور از جمله آمریکا و شوروی علیه ایران حمایت شد. در حال حاضر بسیاری از کشورها در حال جنگ با یمن هستند و حتی برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس در حال پیوستن به آمریکا و متحدانش در جنگ علیه یمن هستند.

سردار فدوی گفت: این کشورها به برکت انقلاب اسلامی نتوانسته اند در مقابل یمن کاری انجام دهند زیرا جبهه مقاومت کار خود را انجام داده و خداوند به آنها توفیق داده است.

وی تاکید کرد: یمن در محاصره است و حتی نمی توان غذا و دارو را به یمن رساند و اشراری که با مردم یمن می جنگند فشار زیادی به آنها وارد می کنند اما مدام در حال شکست هستند. البته اشرار جهان به لبنان، سوریه، فلسطین، افغانستان و عراق هم باختند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی و علی‌رغم اینکه دستورات خاصی وجود داشته، عده‌ای به صورت جداگانه نظرات خود را بیان کرده‌اند و به دیدگاه‌های ائمه انقلاب اسلامی بی‌اعتنا بوده‌اند. .

سردار فدوی تاکید کرد: اکنون دشمن به شدت در تلاش است تا با ما مقابله کند. چند هفته پیش صهیونیست ها از اورج که مورد حمایت آمریکاست حمایت کردند، اما پس از تمرین ما، نخست وزیر رژیم صهیونیستی کتبا به آنها گفت که دیگر هیچکس درباره ایران صحبت نکند.

وی ادامه داد: آنها بسیار شرمنده هستند که اعلام کنند هیچکس درباره اقدامات نظامی ایران صحبت نخواهد کرد. در 43 سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد، آمریکا نتوانسته یک اشتباه مرتکب شود و به عنوان ضعیف به روش هایی مانند تحریم روی آورده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شیاطین سردار سلیمانی را که ترامپ این روزها به او اعتراف کرد، کشتند و صهیونیست ها و دیگران گفتند اشتباه کردند و فریب خوردند.

سردار فدوی تاکید کرد: باید روند جبهه حق انقلاب اسلامی را ادامه دهیم تا به اوج برسیم. وقتی به قله رسیدیم، دشمنان ما تمام می شوند و شیطان بزرگ و یارانش دیگر جرأت دشمنی با انقلاب اسلامی را ندارند. وقتی به قله رسیدیم، دیگر دشمنی وجود نخواهد داشت. اگر به دستور امام خود عمل کنیم، دشمن موفق نمی شود.

دکمه بازگشت به بالا