شاگردانم آخرین بازی نیم فصل اول لیگ را بدون اشتباه بردند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

عادل بناکار در گفتگو با خبرنگار آنلاین به بازیکنان تیم والیبال «مس» تبریک گفت. سنگون ورزگان که در سه ست پیاپی مقابل تیم کندوان نور مازندران پیروز شد، افزود: امیدوارم در نیم فصل دوم روی نقاط ضعف و قوت تیممان کار کنیم تا با انرژی مضاعف در مسابقات حاضر شویم.

سرمربی تیم والیبال مس. سنگون وی با اشاره به اینکه در هر بازی یک طرف می برد و دیگری می بازد، گفت: بازی مقابل اکابه نهادی تنها بازی ای بود که برای من غیرقابل قبول بود زیرا هیچ یک از بازیکنانم به تمام ظرفیت خود نرسیدند.

وی اذعان داشت: داشتم با شاگردانم در مورد بازی امروز صحبت می کردم و اینکه چطور آن را دیدید ز بازی تازه تری از آنها دیده ایم و امیدوارم این بردها ادامه داشته باشد و بتوانیم در بازی های بعدی از نعمت هواداران استفاده کنیم.

بناکار با یادآوری قولی که به هواداران درباره قهرمانی داده بود، یادآور شد: نیم شده قول قهرمانی را داده بود اما قطعا می گویم تیم والیبال مس بازی جذاب و باکیفیتی را انجام خواهد داد. سنگون خواهید دید

تیم برنج سنگون ورزگان از هفته یازدهم لیگ دسته یک مردان امروز با نتیجه 3 بر صفر مقابل کندوان شمال به برتری رسید و با 21 امتیاز در رده سوم گروه A نیم فصل اول لیگ دسته یک والیبال قرار گرفت. باشگاه های کشور بدون توجه به سایر بازی های امروزی.

دکمه بازگشت به بالا