شبکه نسیم ممنوعیتی برای پخش اسم وریا غفوری نداشت

پس از حذف نام وریا غفوری فوتبالیست کشورمان از برنامه هندوانه، روابط عمومی شبکه نسیما در اطلاعیه ای اعلام کرد: این شبکه هیچ گونه محدودیت و ممنوعیتی برای انتشار اسامی افراد خاص ندارد. . ”

به گزارش خبر روزانه، پس از اتفاقاتی که در برنامه هندوانه شامگاه پنجشنبه – 3 تیرماه – در رابطه با حذف نام کاپیتان سابق تیم استقلال رخ داد، پخش این فیلم در فضای مجازی و برخی به این موضوع اشاره می کنند. اجرا با تصمیم صداوسیما شبکه نسیم با انتشار این پیام گفت که این رویکرد به سلیقه و صلاحدید گروه سازنده برنامه بستگی دارد.

در متن این اطلاعیه که از سوی روابط عمومی این شبکه به خبر روزانه ارسال شده، آمده است:

«در پی برگزاری مسابقه «قطی بازی» شب گذشته پنجشنبه 3 تیرماه در برنامه «خندوانه»، به اطلاع مخاطبان محترم و فهیم شبکه نسیم می‌رسانیم که این شبکه هیچ محدودیت و ممنوعیتی برای پخش ندارد. اسامی افراد خاص و تصمیم گرفته شده پذیرفته شده، سلیقه و نظر گروه سازنده برنامه «خنده دار» است و ربطی به سیاست شبکه سیما و نسیم ندارد.

در این زمینه بخوانید:

عذرخواهی رامبد جوان و محمد بحرانی از وریا غفورا

بر اساس این گزارش، رامبد جوان پیش از این با انتشار ویدئویی در فضای مجازی و عذرخواهی از وریا غفورا این تصمیم را گرفته بود و در بخشی از سخنان خود گفت: زمانی که نام وریا عزیز توسط کامران تفتی نوشته شد، همین وقتی شک داشتم که اگر پخش مشکلی پیش بیاید و اجازه پخش داده نشود، امتیاز ما در مسابقه به هم می خورد و این روی خود مسابقه تأثیر می گذارد. بنابراین پس از مشورت با شرکت کنندگان و گروه سازنده به این نتیجه رسیده ایم که نام واریا عزیز عزیز را حذف کنیم و نام دیگری بنویسیم تا حداقل مسابقه دچار مشکل نشود.

همچنین محمد بحرانی صداپیشه «جناب خان» در مطلبی به طور جداگانه از این بازیکن و هوادارانش عذرخواهی کرد و در بخشی از سخنان خود تاکید کرد: «… در حین ضبط قسمتی از مسابقه حضور نداشتم. برنامه دیشب و اگر حضور داشتم واکنش ب. داشتم نشون میدادم…”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا