شرایط فنی و امنیتی پایدار در متروی تهران حاکم است

رئیس پلیس پیشگیری ناجا خاطرنشان کرد: وضعیت مجموعه مترو هم از نظر فنی و هم از نظر ایمنی قابل قبول و پایدار است.

به گزارش خبر روزانه، سردار مهدی معصوم بیعی در بازدید از ایستگاه های 1 و 2 مترو و مرکز فرماندهی مترو تهران و حومه گفت: شاید کمتر خانواده ای در تهران باشد که از خدمات مترو تهران استفاده نکند. لذا این خدمت بسیار ارزشمند و جای تشکر و قدردانی دارد. با توجه به اطلاعاتی که در این بازدید دریافت کردم، این شرکت اقدامات بسیار خوبی انجام داده و از وضعیت قابل قبول و پایداری در این مجموعه چه از نظر فنی و چه از نظر امنیتی اطمینان حاصل کرده است.

معصوم بیگی درباره نقش مهم مردم در مترو تهران افزود: همه ما با حضور در فضاهای عمومی باید موظف به رعایت قوانین باشیم زیرا مشمول حقوق بشر است و در صورت عدم رعایت سیستم ها، دیگران نیز رعایت می کنند. رنج می برند زیرا او می تواند خدمات ارائه دهد.”

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به اینکه همکاری مردم با خادمان باید همکاری نزدیک باشد، خاطرنشان کرد: هر چه مردم بیشتر همکاری کنند طبیعتا خدمات رسانی نیز بیشتر می شود. مثلا خودمان باید مراقب خودروهای زنانه باشیم. علاوه بر حقوق مردم، این حق اجتماعی زنان است و باید رعایت شود.

علی ابدالاپور مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه نیز در این مراسم با خیرمقدم به رئیس پلیس پیشگیری ناجا و تقدیر از زحمات پلیس مترو گفت: تلاش و رشادت این عزیزان امروز مترو را به مکانی امن برای خانواده ها تبدیل کرده است. برای سفرهای شهری باشید.

به گزارش اداره ارتباطات و روابط بین الملل مترو تهران، وی با بیان اینکه در حال حاضر 7 خط در مترو تهران به طول حدود 270 کیلومتر وجود دارد، افزود: روزانه حدود 2100 قطار در مترو تهران برای خدمات رسانی به مردم انجام شده است و همه خطوط مترو را به صورت لحظه ای رصد می کنیم و اقدامات لازم برای حفظ ایمنی مردم و نگهداری به موقع در این شبکه انجام شده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا