شفافیت داوطلبان انتخابات شوراها نشانه توانمندی آنها است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

در مصاحبه با خبرنگار آنلاین ، مارزی دیمکار ، با اشاره به لزوم ارائه اطلاعات شفاف به مردم توسط کاندیداهای انتخابات شورا ، اظهار داشت: آگاهی مردم از وضعیت نامزدها حق مسلم آنها در انتخاب صحیح است.

وی گفت: “خوشبختانه ، برای چندین سال ، مردم خواستار مطلوب شفافیت نمایندگان منتخب در مجلس شورای اسلامی و همچنین در شوراهای اسلامی بوده اند.” “با نهادینه شدن این موضوع در سالهای آینده ، امیدواریم که شاهد اطلاعات شفاف باشیم. به ویژه در انتخابات بعدی کاندید شوید.

وكيل و وكيل ارشد دادگستري كاشان با اشاره به اينكه برخي موارد تخلف و يافتن رانت در دستگاه هاي اجرايي و اداري ناشي از عدم شفافيت نامزدها و منتخبان است ، گفت: تضمين شفافيت مي تواند شهر و كشور را به سمت كمال و ترقي سوق دهد دادن.

وی با تأکید بر لزوم ایجاد یک سیستم ملی نهادهای نظارتی برای اطمینان از شفافیت نامزدها ، خاطرنشان کرد: اعضای منتخب شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان مشتری مردم خود ، باید در ارائه اطلاعات شفاف به مردم ابتکار عمل کنند.

دیم کار با اشاره به اینکه همانند مباحث حقوقی ، ارائه اطلاعات شفاف بین وکلا و موکلین باید شفاف و قابل درک باشد ، اظهار داشت: شفافیت فعالیت های عمومی و سیاسی باعث ایجاد اعتماد بین مردم و وکلا در شورای اسلامی شهرها و روستاها می شود.

وی با بیان اینکه شفافیت نامزدها در انتخابات شورا نشانه توانایی آنها است ، افزود: افراد معلول همیشه سعی می کنند از مسئولیت پرهیز کنند ، بنابراین افرادی که واقعیت های خود را با مسئولیت خود روشن می کنند ، این مسئولیت مسئولیت آنها است. آنها می دانند.

این مشاور حقوقی و رئیس کل دادگستری کاشان افزود: پیشنهاد ما این است که کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با ارائه اطلاعات دقیق در مورد ریشه و نتایج کار مردم زمینه حضور حداکثری مردم را فراهم کنند ، به خصوص در رسانه ها “.

دکمه بازگشت به بالا