عمومی

شلیک به قلب مهاجم – خبر روزانه

در قواعد پلیسی، نیروی نظامی برای شلیک به دزد مهاجم روال و قواعدی را رعایت می‌کند. ابتدا چند بار فرمان ایست می‌دهد، پس‌ازآن اجازه دارد صرفا به‌پای مهاجم شلیک کند و اگر مهاجم مقاومت کرده یا تهدید بزرگ‌تری ایجاد کرد، اجازه شلیک مستقیم هم وجود خواهد داشت. ما با رژیم منحوس صهیونیستی از مرحله ایست و تیراندازی هوایی و شلیک به پا گذشته‌ایم. حالا دیگر فقط نوبت شلیک به سر و قلب مهاجم است.

به گزارش خبر روزانه، «شلیک به قلب مهاجم» عنوان سرمقاله روزنامه رسالت به قلم سیدمحمد بحرینیان است که در ادامه می‌خوانید:

یک. هم‌زمان با تنبیه رژیم صهیونیستی از سوی فرزندان ملت در نیروهای مسلح، عالی‌ترین مقامات رژیم اعلام کردند ظرف ۴۸ ساعت مستقیما در خاک ایران واکنش نشان داده و به حمله ایران پاسخ خواهند داد. آن ۴۸ ساعت گذشت و پاسخی با آن مختصات اعلامی نرسید. ۴۸ ساعت‌های دیگر هم خواهد گذشت و اتفاقی نخواهد افتاد.

دو. در خبرها دلایل مختلفی برای عدم واکنش اسرائیل برشمرده شده است. اغلب بر این تأکیددارند که کاخ سفید، نتانیاهو را تحت‌فشار گذاشته که واکنش نشان ندهد! این بیشتر شبیه به یک شوخی است. آمریکا در تمام جنایات هفت ماه گذشته ارتش کودک کش اسرائیل، شریک است.

آمریکا در بعد سیاسی تمام قطعنامه‌ها علیه اسرائیل را وتو کرده، در بعد مالی، کمک فراوانی کرده، در بعد نظامی به تأمین و تجهیز سلاح پرداخته و در بعد اطلاعاتی از جنایات رژیم پشتیبانی کامل کرده است. حتی پس از بمباران وحشتناک بیمارستان شفا، بایدن به سرزمین‌های اشغالی سفر کرد و در یک کنفرانس مطبوعاتی با لحن مسخره‌ای خطاب به نتانیاهو گفت: به نظر می‌رسد زدن بیمارستان کار شما نبوده است!

سه. آمریکا حتی در نقاط بحرانی نیرو پیاده کرده تا در کنار ارتش اسرائیل بجنگند. همه این‌ها برای این گفته شد که امکان ندارد آمریکا در هر جنایتی کنار اسرائیل نباشد. در جنایات اخیر غزه، آمریکا نه متهم ردیف دوم که متهم ردیف اول است.

چهار. اسرائیل مستقیما به‌سوی ایران یک گلوله هم شلیک نمی‌کند فقط و فقط به این دلیل که می‌داند ایران اسلامی واکنش نشان می‌دهد. با خطای بعدی اسرائیل، این واکنش بازهم در ابعاد بزرگ‌تری صورت خواهد پذیرفت و این زدوخورد پینگ‌پنگی برای رژیمی که همین حالا هم بحران مهاجرت معکوس دارد شدنی نیست. ما پیش‌ازاین هم در پاسخ به ترورها از سوی رژیم جعلی، به اهداف اسرائیل ضربه‌هایی زده بودیم، اما این بار واکنش ما مستقیم و محکم بود. همین اصل ماجراست.

پنج. در قواعد پلیسی، نیروی نظامی برای شلیک به دزد مهاجم روال و قواعدی را رعایت می‌کند. ابتدا چند بار فرمان ایست می‌دهد، پس‌ازآن اجازه دارد صرفا به‌پای مهاجم شلیک کند و اگر مهاجم مقاومت کرده یا تهدید بزرگ‌تری ایجاد کرد، اجازه شلیک مستقیم هم وجود خواهد داشت. ما با رژیم منحوس صهیونیستی از مرحله ایست و تیراندازی هوایی و شلیک به پا گذشته‌ایم. حالا دیگر فقط نوبت شلیک به سر و قلب مهاجم است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا