شلیک مرگبار مرد تگزاسی به همسایگانش

مردی در ایالت “تگزاس” آمریکا پس از آنکه همسایگانش از او خواستند به تیراندازی در حیاط خانه‌اش پایان دهد، خشمگین شد و پنج نفر از آنها را به ضرب گلوله کشت.

به گزارش خبر روزانه به نقل از خبرگزاری رویترز، این مرد مسلح صبح روز گذشته (شنبه) در “سن جاستینو”ی تگزاس به همسایگانش که از او خواسته بودند به تیراندازی در حیاط خانه‌اش پایان دهد، شلیک کرد و جان پنج نفر را گرفت.

عامل این حمله توانسته فرار کند و همچنان تلاش‌های پلیس و نیروهای امنیتی برای دستگیری او ادامه دارد.

کلانترِ شهر سن جاستینو، محلی که این جنایت در آنجا رخ داده گفت که قاتل “فرانسیسکو اورویزا” نام دارد و مردی ۳۸ ساله است. او همچنین با اشاره به اینکه عامل این حمله توانسته از دست ماموران پلیس فرار کند، تاکید کرد که تلاش برای دستگیری او در یک منطقه جنگلی در حوالی شهر سن جاستینو ادامه دارد.

وی همچنین اضافه کرد که ماموران پلیس با سگ‌ها و همچنین سوار بر اسب و البته به کمک پهپادها به دنبال یافتن عامل این تیراندازی هستند.

مقام‌های پلیس گفته‌اند که تمامی قربانیان، اهل کشور هندوراس هستند اما اسامی آنها منتشر نشده است.

به گفته یکی از مقامات پلیس محلی، قاتل وارد خانه قربانیان که در مجموع ۱۰ نفر آنجا ساکن بودند، شده و شروع به تیراندازی می‌کند. پنج نفر از این تیراندازی جان سالم به در برده و پنج نفر دیگر کشته شده‌اند.

بر اساس گزارش پلیس، فرانسیسکو اورویزا در حیاط خانه‌اش شروع به تیراندازی کرده و سر و صدای ناشی از شلیک گلوله، اعتراض همسایگان را به دنبال داشته است. یکی از کسانی که از این تیراندازی جان سالم به در برده به رویترز می‌گوید: ما پس از شنیدن صدای تیراندازی بیرون رفتیم و به او گفتیم تمامش کن، ما داریم بچه‌مان را می‌خوابانیم.

به گفته این شاهد در ادامه هم قربانیان و هم عامل تیراندازی به خانه خود رفته‌اند اما سپس فرانسیسکو اورویزا به خانه این همسایه رفته و آنها را با ضرب گلوله کشته است.

مقام‌های پلیس می‌گویند قربانیان با شلیک گلوله به سر کشته شده‌اند.

به گزارش یورونیوز، همچنین یک کودک ۸ ساله در بین قربانیان بوده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا