شناسایی عاملان تخریب قفل ۱۷ مغازه در غرب تهران از سوی پلیس

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شناسایی عوامل تخریب قفل تعدادی از مغازه ها در غرب تهران خبر داد و گفت: اقدامات برای دستگیری این افراد در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار دارد.

به گزارش خبر روزانه، سرهنگ جلیل موفایی با اشاره به اینکه شب گذشته در یکی از بازارهای غرب تهران دو نفر اقدام به تخریب قفل 17 درب مغازه کردند، گفت: این افراد با تخریب قفل مغازه ها سعی در ممانعت از فعالیت بازاریان و کسبه داشتند. ایجاد یک آشفتگی، مشکلی که با ناخوشایندی کسب و کار را همراهی کرده است.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه بررسی موضوع با اطلاع پلیس آگاهی در دستور کار ماموران قرار گرفت، گفت: در این رابطه ماموران با استفاده از روش های فنی و پلیسی دو نفر را که قصد تخریب داشتند شناسایی کردند. قفل ها و در حال حاضر اقدامات خود را برای دستگیری این افراد آغاز کرده اند. در این راستا با مراجع قضایی توافقات لازم انجام و مجوزهای بهره برداری اخذ شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایهت، مک فیوئی افزود: اقدامات غیرعادی و مجرمانه این افراد موجب انزجار و نارضایتی کسب و کار شد و کسبه و بازاریان خواستار برخورد جدی با عاملان این گونه اقدامات مجرمانه بودند. پلیس همانطور که بارها اعلام کرده است اجازه ایجاد امنیت و اخلال در زندگی شهروندان را به افراد منفعت طلب نخواهد داد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا