بین الملل

شهادت ۴ رزمنده حزب‌الله در حمله صهیونیست‌ها به جنوب لبنان

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین خبر روزانه، منابع محلی بامداد پنجشنبه از حمله رژیم صهیونیستی به ساختمانی در مرکز شهرک «الناقوره» خبر دادند.

شبکه «الجزیره» به نقل از منبعی در جنبش مقاومت حزب‌الله گزارش داد که در این حمله صهیونیست‌ها، ۴ نفر به شهادت رسیدند.

برخی منابع می‌گویند «حسین یزبک» از فرماندهان رزمندگان حزب‌الله،‌ یکی از این شهدا است.

دقایقی بعد جنبش مقاومت اسلامی لبنان ضمن تایید رسمی، گفت که در حمله صهیونیست‌ها به ساختمانی در شهرک «الناقوره»، چهار نفر از رزمندگان آن به نام‌های «ابراهیم عفیف فحص»، «حسین هادی یزبک»، «هادی علی رضا» و «حسین علی محمد غزاله» در راه بیت‌المقدس به شهادت رسیدند.

از سوی دیگر، شبکه «المنار» گزارش داد که پهپادهای رژیم صهیونیستی با موشک‌های هدایت‌شونده به محله «الجامعه» در شهرک «یارون» واقع در جنوب لبنان نیز حمله کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز با صدور بیانیه‌ای مدعی شد: «یک هسته تروریستی را در شهرک یارون لبنان هدف قرار دادیم و زیرساخت‌های نظامی حزب‌الله را بمباران کردیم».

 

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا