شهردار پردیس «کلید شهر» را بدست گرفت

به گزارش خبرگزاری برن از استان تهران؛ امروز ظهر قائم مقام استاندار تهران، فرماندار شهرستان پردیس، رئیس امام جمعه، جانشین فرمانده سپاه و دیگر مسئولین مراسم معرفی شهردار پردیس انجام شد.

در این مراسم مسئولان حاضر در جلسه به ایراد سخنرانی پرداختند و ضمن تقدیر از زحمات شهردار سابق و خیرمقدم به رضا کارهان شهردار جدید، هدایایی به یاد ماندنی به وی اهدا کردند و با همراهی معاون عمرانی استاندار، بر مزار شهدای پردیس زیارت کردند. و از وضعیت بازدید کنید. شهر انجام شد.

عبدالعظیم رضایی فرماندار این شهر با تشکر از فعالیت های شهردار سابق گفت: ما در پردیس نسبت به انتصاب مدیران به ویژه حساس هستیم. شهرداری ها، و من نگران شهر پردیس بودم، با توجه به اینکه هیچ نصیحتی نداریم و انتخاب شهردار دست ما نیست، اما نام آقای کارهانه را شنیدم که مورد تمجید دوستان قرار گرفت و خیالم راحت شد. تجربه و ریشه های او

وی همچنین از منصوره استاندار تهران و ملک معاون امور عمرانی وی که اقدام به انجام این کار کردند قدردانی کرد.

فرماندار شهرستان پردیس تصریح کرد: کار شهرداری فقط آسفالت و جدول و منطقه سبز خیر و باید به مسائل روانی و اجتماعی توجه کرد و واضح است که در شهر جوانی مثل پردیس این ویژگی باید بیشتر نمایان شود.

شهردار پردیس نیز با ابراز تاسف از کمبود شورا در پردیس گفت: متاسفانه کار شوراها چندان خوب نبود و دفاع شد و خود شهردار تصمیم می گیرد و توسعه شهر نیازمند حمایت فرماندار است تا چیزهای خوب اتفاق بیفتد.”

در پایان این مراسم حکم رضا کارهانه شهردار جدید قرائت شد ائمه این شهرستان با حضور معاون استاندار و سایر مسئولین به وی تقدیم شد.

همچنین ادارات مختلف شهرداری پردیس و برخی ادارات به پاس قدردانی از شهردار سابق هدایایی به یاد ماندنی اهدا کردند.

1

555

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا