شکست دادن اسکولاری بهترین نوروز فوتبالی‌ام را ساخت/ مهدی‌پور شرایط بسیار خوبی دارد

این را در مصاحبه با Borne بیان کرد

منصور ابراهیم زاده: برد اسکالار فوتبال من را به بهترین شکل تبدیل کرد.  شرایط در نوروز/ مهدی پور خیلی خوب است

این پیشکسوت فوتبال سال گذشته را سال رشد فوتبال می داند و انتظار دارد بازیکنان تیم ملی در جام جهانی قطر قدرت خود را نشان دهند.

منصور ابراهیم زاده پیشکسوت فوتبال در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان برن او از وقایع دهه 1400 صحبت کرد: با توجه به دانش تیم ملی از نظر توانایی های بازیکن و کادرفنی از تیم انتظار داشتیم قهرمان جهان برو و این اتفاق افتاد. غیبت می تواند اتفاق بدی باشد استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بدانید که به دلیل کمبودهای مدیریتی در فدراسیون ها و باشگاه ها شکل گرفت.

مربی سابق این تیم اووبآهن وی درباره عملکرد کلی باشگاه ها در سال گذشته گفت: مثل همیشه استقلال، پرسپولیس و سپاهان فولاد آنها از بهترین هایی بودند که مس رفسنج امسال به مجموعه خود اضافه کرده است. У فوتبال البته ما دو دسته تیم داریم. در یک گروه تیم هایی بودند که برای قهرمانی می جنگیدند و در گروه دیگر – مانند “پدیده” و “تراکتور” که درگیر تصمیمات اشتباه مدیریتی و مشکلات اساسی بودند. به طور کلی، با این حال رشد من فوتبال را تایید می کنم و بازیکنان جدید با فوتبال آشنا بودند.

به گفته منصور ابراهیم زاده، پدیده ها و برجستگی های سال گذشته چیست؟ او جواب داد: تیم برتر طبیعتا به دلیل شرایط نامساعد قبلی است استقلال میدانم. بهترین بازیکن سال در آمار و عملکرد مهدی مهدی پور را می شناسم و شرایطش خیلی خوب بود. به نظرم پدیده امسال همان تیم مس رفسنج است که در فوتبال خیلی خوب است. بازی انجام دادند. از دیگر بازیکنان درخشان می توان به سعید صادقی از گل گهر و علیاری از مسا رفسنجانا اشاره کرد. متاسفانه سلمانی توسط سپاهان مصدوم شد اما می تواند یکی از مهمترین پدیده های فوتبال باشد.

ابراهیم زاده درباره نحوه ارزیابی فوتبال ملی در سال آینده و انتظاراتش از تیم ملی صحبت کرد.: انتظار داریم تیم ملی ایران با توجه به تعداد لژیونرهایی که در اختیار داریم و موقعیت هایی که در اختیار بازیکنان قرار می گیرد، نشان دهد که چقدر قدرتمند است و چقدر پیشرفت کرده است.

سرمربی “زوبی” خاطره ای خوش از یکی از روزهای فوتبالی خود دارد. او می گوید: زمانی که من سرمربی ذوب آهن بودم، با «بنیادکار» چهارم فروردین 89 بازی می کردیم و باید در اردو می بودیم. بازی اصفهان در ارتش بود سفره هفت سین داشتیم. اسکالاری مربی حریف بود و ریوالدو برای تیم آنها بازی می کرد اما ما آنها را 3-0 شکست دادیم. هفته بعد برای بازی برگشت به ازبکستان رفتیم و آنجا هم موفق شدیم. بر نوروز از زمان دوم شدن یکی از بهترین روزها بود لیگ قهرمانان همراه بود.

ابراهیم زاده برای مردم آرزوی موفقیت کرد و گفت: لازم به یادآوری است که برای رسیدن به این موفقیت فولادسازان با ما همکاری کردند. برای همه مردم ایران برای شما آرزوی موفقیت دارم و به آیدی تبریک می گویم.

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا