بین الملل

صدرنشین مرحله اول لیگ برتر تنیس روی میز مشخص شد

صدرنشین مرحله اول لیگ برتر تنیس روی میز مشخص شد

تیم تنیس روی میز پتروشیمی بندر امام با کسب ۵ پیروزی و ۱۱/۵ امتیاز در صدر جدول رده بندی لیگ برتر تنیس روی میز قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، آخرین دور از مرحله نخست سی و دومین دوره لیگ برتر تنیس روی میز آقایان باشگاه‌های کشور امروز صبح (پنج شنبه) ادامه پیدا کرد و با پیروزی ۳ بر ۲ پالایش نفت آبادان در مقابل رعد پدافند هوایی پیگیری شد، در دیگر مسابقه از دور پنجم، پاکنژاد اسپرت توانست با نتیجه ۳ بر ۲ از سد عقاب نهاجا عبور کند.

دور پنجم این رقابت عصر امروز (پنج شنبه) پیگیری شد و  پتروشیمی بندر امام ۴ بر یک مناطق نفتخیز جنوب (اهواز) را شکست داد و فراسنج تهران با نتیجه ۵ بر صفر از سد شهرداری کرج گذشت.

بدین ترتیب مرحله ی اول سی و دومین دوره لیگ برتر تنیس روی میز آقایان باشگاههای کشور با انجام پنج بازی برای هریک از تیم ها خاتمه یافت.

در پایان مرحله ی نخست، پتروشیمی بندرامام با وجود بازیکنان ملی پوش و سرشناس خود با کسب ۵ پیروزی و ۱۱/۵ امتیاز صدرنشین شد.

فراسنج تهران نایب قهرمان فصل قبل با ۱۱ امتیاز نزدیک ترین تعقیب کننده پتروشیمی در جایگاه دوم قرار گرفت و پالایش نفت آبادان مدافع عنوان قهرمانی با کسب ۹ امتیاز مکان سوم را به خود اختصاص داد.

رعد پدافند هوایی با ۶ امتیاز، مناطق نفتخیز جنوب (اهواز) و عقاب نهاجا با کسب ۴ امتیاز ، پاکنژاد اسپرت با ۳ امتیاز و شهرداری کرج با کسب ۱/۵ امتیاز در مکان های چهارم تا هشتم جدول رده بندی قرار گرفتند.

لیگ برتر تنیس روی میز آقایان باشگاههای کشور در سه مرحله به میزبانی تهران برگزار خواهد شد و در ادامه تیم های اول تا چهارم به صورت پلی آف در دو بازی رفت و برگشت با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

مرحله ی دوم لیگ برتر تنیس روی میز آقایان باشگاههای کشور بهمن ماه در آکادمی امیر احتشام زاده تهران برگزار می شود.

رده بندی نهایی تیم ها تا پایان مرحله اول بدین شرح است:

۱-پتروشیمی بندر امام ۱۱/۵ امتیاز

۲- فراسنج تهران ۱۱ متیاز

۳- پالایش نفت آبادان ۹ امتیاز

۴- رعد پدافند هوایی ۶

۵- عقاب نهاجا ۴ امتیاز

۶- مناطق نفتخیز جنوب ۴ امتیاز

۷- پاکنژاد اسپرت ۳ امتیاز

۸- شهرداری کرج ۱/۵ امتیاز

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا