صدور استعلامات در کمتر از ۵ روز در اردبیل انجام می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

یاطوب نژاد محمد از آغاز گفتن وی در گزارش مهرا گفت: با تلاش و نظارت ستاد خدمات سرمایه گذاری، روند کاهش زمان استعلام و صدور مجوز برای بهبود فضای کسب و کار در اولویت قرار گرفت و تلاش کرده ایم. کاربرگ این فرآیندها را برای تسهیل علامت گذاری کنید.

وی تصریح کرد: تمامی دستگاه های اجرایی استان که جزء روستا هستند پروتال واحد مرکز خدمات سرمایه گذاری نظارت دقیقی بر صدور مجوزها و کاهش زمان در این حوزه دارد. ما سعی کرده ایم پاسخ به استعلام ها را از 15 روز به کمتر از 5 روز کاهش دهیم تا سرمایه گذاران به راحتی بتوانند در کمترین زمان ممکن مجوز دریافت کنند. زمان شروع پروژه ها

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: تمام تلاش ما در راستای بهبود فرآیندهای صدور مجوز و با سهولت خاصی برای تقویت فضای کسب و کار و کاهش قوانین تولید است تا بهترین شرایط برای حمایت از سرمایه گذاران و اقتصاد فراهم شود. استان را متحول کنید.

نژاد محمد وی افزود: کار ثبت شرکت در اردبیل کاهش یافته است و با صدور مجوز و مراحل اداری در این زمینه می توان در کمتر از 2 تا 3 روز در اردبیل شرکت ثبت کرد.

وی به شناسایی قوانین و مقررات مخل تولید در دستگاه های اجرایی اشاره کرد و ادامه داد: با همکاری خود دستگاه ها این قوانین و مقررات مخرب شناسایی شده و با همکاری وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی تلاش می شود تا این موانع و مشکلات را از بین ببرید.

نژاد محمد وی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: با تفویض اختیارات به استان ها در زمینه های مختلف سعی داریم از ظرفیت ایجاد شده برای اقدام قضایی در جهت بهبود فرآیندها استفاده کنیم و برای یک سال مزین به تولید، دانش و اشتغال بتوانیم. تبدیل ظرفیت بلوک های بسته و نیمه بسته به تولید کامل.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل افزود: تلاش ما رفع موانع و مشکلات صدور مجوز در حوزه های مالیاتی، گمرکی و بانکی است که انتظار می رود روندی مطلوب و مناسب و افزایش اختیارات انجام شود. مقامات اجرایی در این حوزه». با موفقیت.

دکمه بازگشت به بالا