صعود تیم ملی فوتبال ایران دور از دسترس نیست/ همه باید تمرکز کنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

شاهین بیانی در گفتگو با خبرنگار آنلاین، درباره بازی روز جمعه مقابل ولز گفت: در دیداری که کاملاً ناهماهنگ بودیم و تیم ما نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد، شکست سختی را مقابل انگلیس متحمل شدیم، اما باید از نقاط ضعف در این دیدار استفاده کنیم. تا بتوانیم مقابل ولز نمایش خوبی داشته باشیم.

وی با انتقاد از نمایش کارلوس کی روش مقابل انگلیس گفت: ما هنوز متوجه نشدیم که چرا کی روش با این نمایش مقابل انگلیس بازی کرد. بازیکنانی که در فرم نبودند یا برای مدت طولانی بازی نکردند، به این معنی بود که در نیمه اول ضعیف تر از حد معمول بودیم، اگرچه تغییرات در نیمه دوم انجام شد اما نتیجه نداد و ما همچنان سه گل دریافت کردیم و تنها لحظه راحت ما این بود. دو گلی که طارمی زد.

یک کارشناس فوتبال درباره بازی روز جمعه ایران مقابل ولز گفت: برای این دیدار نیاز به یک تغییر اساسی داریم، باید افرادی در زمین حضور داشته باشند که با یکدیگر هماهنگ باشند و بتوانند عملکرد قابل قبولی داشته باشند، اگرچه ولز هرگز شبیه این نخواهد بود. انگلیس، نباید باشد». ما باید فکر کنیم که می توانیم به راحتی از این تیم امتیاز بگیریم زیرا اگر با این طرز فکر به میدان برویم قطعا برایمان سخت می شود.

بیانی درباره نقاط ضعف خط دفاعی تیم ملی گفت: خط دفاعی ما مقابل انگلیس حرفی برای گفتن نداشت، ضعیف ترین عملکرد را از آنها دیدیم اما امیدوارم تیم در این چند روز به شرایط ایده آل روحی و روانی برسد. آنها می توانند بازی خوبی مقابل ولز انجام دهند

وی در پایان خاطرنشان کرد: دو بازی پیش رو داریم که باید به امتیاز این دو دیدار امیدوار باشیم. کی روش باید تمام تلاش خود را برای رسیدن به موفقیت در این رویارویی متمرکز کند و از بیرون رفتن دوری کند. صعود دور از دسترس نیست، اما سخت است، به شرطی که انسجام و دلسوزی در تیم وجود داشته باشد.

دکمه بازگشت به بالا