ضربه محکمی به آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهیم زد

خبر روزانه/ اصفهان فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: به زودی ضربه سنگینی به آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی وارد خواهیم کرد و با انتقام شدید خود خروج آمریکایی ها از منطقه و نابودی رژیم صهیونیستی را رقم خواهیم زد. برکت شهدا».

سردار مطب فدا امروز (پنجشنبه 18 دی ماه) در مراسم تشییع پیکر شهدای تازه تفحص شده در اصفهان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی و سایر همرزمان گفت: شهدای جبهه مقاومت میزبان 25 شهید هستند. شهدای گرانقدر ایران اسلامی

وی با بیان اینکه راه، هدف و راه همه شهدا در مسیر و راه و هدف شهید سلیمانی خلاصه شد، گفت: شکل مکتب سلیمانی را باید شناخت چرا که گوهر همه سرداران، فرماندهان و امیران است. حراست از جمله شهید خرازی، حاج احمد کاظمی، صیاد شیرازی، شهید بابایی، میثمی و ردانی پور است.

به گزارش خبر روزانه، فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان ادامه داد: امروز در محضر شهدا موافقت می کنیم که به این چهره ها توجه کنیم، مهمترین ویژگی شهدا و شهید سلیمانی از ابتدای انقلاب تاکنون. انقلاب ایمان به اسلام است». انقلاب، نظام، ولایت و جمهوری اسلامی همیشه جان خود را در این راه فدا کرده و دارند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: در وصیت نامه خود عنوان کرده که ایران بوده است. امت جهان اسلام و حرم حسین بن علی (ع) اگر این حرم آسیب ببیند چیزی از حرم ابراهیم و پیامبر باقی نمی ماند.

فدا یادآور شد: شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، مدافع حرم و امنیت و جبهه مقاومت مظهر وحدت و انسجام ملی، وحدت و حضور و ارادت مردم به نظام، انقلاب بودند. . و جمهوری اسلامی. آنها توطئه های دشمن را در طول 43 سال انقلاب در منطقه و کشور خنثی کردند.

وی تثبیت انقلاب، مقابله با جناح ها، جنگ، مبارزه با دولت سازی و ناسیونالیسم، جنگ در منطقه، آغاز خاورمیانه جدید، تجزیه عراق و سوریه و تضعیف جبهه مقاومت، عهد و پیمان، راه و پرچم و معرفت شهدا بر زمین نمی ماند، راه شهید سلیمانی و شهدای هشت سال دفاع مقدس ادامه خواهد داشت و با شهادت این شهید اراده و عزم ما در برابر استکبار جهانی در ایران و منطقه شکسته نخواهد شد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با اشاره به تلاش برای افزایش توان مهاری و رزمی کشور گفت: به زودی ضربه سنگینی به آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی خواهیم زد. رژیم صهیونیستی را به برکت شهدا شکل خواهیم داد.

ما منکر مشکلات، کمبودها، گرانی ها و فشار بر مردم نیستیم، اما دولت فعلی مصمم است و تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا سختی های زندگی و مشکلات اقتصادی را از دوش مردم ایران و مردم بردارد. فدا گفت. گفت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا