ضرورت افزایش سهم دانش در اقتصاد/ دانش بنیان ها ویژه حمایت می شوند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، امید رضایی فر شامگاه یکشنبه در بازدید میدانی از واحدهای فناور پارک علم و فناوری گلستان گفت: پارک های فناوری. در سراسر جهان، پیوندهای میانی بین دانش و مجموعه های تولیدی وجود دارد.

مدیر دفتر پشتیبانی فناوری و نوآوری وزارت علوم افزود: وزارت علوم در سال‌های اخیر توانسته به کارهای مهمی در زمینه تولید، مدیریت فضای پارک‌های علم و فناوری دست یابد و قطعاً این مهم را با جدیت بیشتری ادامه می‌دهد. سال آینده.”

رضایی فر گفت: برای تحقق شعار سال باید به موضوعات مختلفی از جمله گسترش مالکیت فکری، ترویج فرهنگ مالکیت فکری و جذب سرمایه های دولتی و خصوصی برای گسترش کسب و کارهای دانش بنیان پرداخت.

وی افزود: برای افزایش سهم دانش در اقتصاد و در راستای تصویب بودجه توسط معاونت فناوری و وزارت علوم، موضوع مشوق‌ها و اعتبارات ویژه برای کمک به شرکت‌هایی که ایده‌های موثر در اقتصاد دارند، مطرح شد. و دانش به طور جدی درگیر است.”

رضایی فر گفت: کارخانه علم و فناوری گلستان یکی از مراکز خوش ساخت و منحصر به فرد کشور است و شرکت های مستقر در آن آینده خوبی با ایده های محوری خوب و قابل گسترش در بازار خواهند داشت.

وی کمک به تخصیص زمین برای احداث پارک های علم و فناوری و مشکلات زیربنایی زمین و ابنیه را یکی از مهم ترین مسائل در توسعه پارک های علم و فناوری در کشور دانست و افزود: فراهم کردن بستر برای دانش و دانش. شرکت های مستقر

دکمه بازگشت به بالا