ضرورت افزایش کیفیت آموزشی هلال احمر / پیگیری ثبت طرح امریه و شهدای امدادگر

رئیس جمعیت هلال خمار با تاکید بر اینکه تمام تلاش خود را برای جذب وام و افزایش ظرفیت اعضا به کار خواهیم بست، گفت: در صورت نیاز برای تحقق این امر از وام و ثروت خود دریغ نمی کنم.

به گزارش Isn و به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر کالیوند رئیس جمعیت هلال احمر با جوانان حاضر در همایش توانمندسازی سازمان جوانان دیدار و گفتگو کرد. در این نشست صریح چند تن از جوانان به نمایندگی از اعضاء جوان به بیان دغدغه ها و پیشنهادات خود پرداختند.

رئیس جمعیت هلال احمر با قدردانی از تلاش جوانان برای کاهش آلام انسانی، افزود: به نظرم ابراز صریح و بی دقتی از سوی جوانان بسیار خوب و ضروری است و معمولاً انتقاد افراد را به اوج می رساند. این یک واقعیت است و من از همه شما تشکر می کنم که صحبت کردن در مورد خودتان را آسان کردید.

دکتر کولیوند گفت: اما وقتی دیدگاه ها بر اساس شواهد، تجربه، دانش و عملیات بیان می شود، بسیار صحیح تر است و این چیزی است که من از همه شما می خواهم.

وی با اشاره به اینکه جوانان از ابتدای اسلام مهم بودند و فرماندهان اصلی رسول الله (ص) جوانان بودند، افزود: مقام معظم رهبری در بیانات مرحله دوم انقلاب توجه ویژه ای به این امر دارند. جوانان و در بیانات و جلسات خود بر آن تأکید می کند و نشان می دهد که از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون جوانان همواره مورد توجه نظام و امام خمینی (ره) بوده اند.

کولیوند تاکید کرد: اعتماد به جوانان یکی از راهکارهای من است و تاثیر آن در انتخابات و انتصاباتی که داشته ام نمایان است و همواره سعی کرده ام از جوانان استفاده کنم و خوشبختانه از اعتمادم نتایج مطلوبی گرفته ام.

وی گفت: گروه اصلی رهبران را جوانان تشکیل می دهند. علاوه بر این، استفاده از پتانسیل خواهران در حوزه های مدیریتی در حال گسترش است و حتی در امور کمکی نیز از آنها استفاده می کنند.

هلال حمار، رئیس جمعیت افزود: ما به همان اندازه که به فکر جوانان هستیم، ارزشمند است، اما این موضوع به این معنا نیست که کسانی که از آنها باتجربه و بزرگتر هستند، کنار گذاشته شوند.

وی با اشاره به لزوم ارتقای کیفیت آموزشی در جمعیت هلال احمر گفت: باید همواره در ارتقای توانمندی جوانان، داوطلبان و کارکنان این جمعیت کوشا باشیم تا بتوانیم خدمات بهتری به مردم ارائه کنیم. . با قدرت و سرعت و ما همچنان به نیروهای شجاع و ماهر نیاز داریم. ما جسور و آماده هستیم.

کولیوند با تاکید بر اینکه تمام تلاش خود را برای جذب اعتبار و ارتقای فرصت اعضا به کار خواهیم بست، گفت: هر جا که نیاز باشد از اعتبار و منابع خود برای تحقق آن صرفه جویی می کنیم.

رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه تلاش می کنیم مقام های رهبری را در فدراسیون برای ایران به دست آوریم، افزود: با این کار تلاش می کنیم به مردم دنیا خدمت کنیم، امیدواریم جوانان ما نیز در همین راه بدرخشند. به عنوان نماینده ایران در اجلاس ژنو در سخنان خود درخشید. با این جوانان می توانیم جایگاه ویژه ای در جهان کسب کنیم.

کولیوند گفت: جوانان توانمندی داریم که می توانند کارهای بزرگ رهبری در سطح جهانی انجام دهند و در انجام وظایف گام دوم انقلاب در دنیا کار درخشانی از خود نشان دهند.

وی تاکید کرد: باید توجه داشت که نگاه منزوی در جامعه نداشته باشیم و همه با هم برای رسیدن به اهداف عالی جمعیت هلال احمر تلاش کنیم.

رئیس جمعیت هلال احمر بر تلاش این جمعیت برای ثبت و اجرای طرح امریا و شهدای مددکار تاکید کرد و افزود: پیش نویس این موارد را در جلسات متعدد با نمایندگان مجلس ارائه و آنها را در این امر قانع کردیم. جهت.

کالیوند با تاکید بر تلاش‌های انجام شده برای اجرای طرح نوروزی و ارائه خدمات بشردوستانه، از طرح‌های زیست‌محیطی تغییر اقلیم در شبکه جوانان تقدیر کرد.

من باید بگویم؛ در این نشست صمیمی، جمعی از اعضای جوان به نمایندگی از اعضای شرکت کننده در کارگاه ها، گزارش هایی از فعالیت تیم ها و پیشنهادات ارائه کردند و دو معاون ارشد رئیس جمهور نیز با تاکید بر اهمیت این دوره ها به بیان مشکلات پرداختند. مربوط به حوزه جوانان

به گزارش ستاد خبری جمعیت هلال احمر، این همایش با حضور 200 نفر از نمایندگان مجلس و جوانان شرکت کننده در کارگاه های آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و سلامت روان با محوریت تولید رسانه ای با حضور تیم مخنگر و آموزش های پیشگیری از ایدز برگزار شد. برای “رسانه ها” و همچنین برای تیم های داوری و نمایندگان سازمان های جوانان برگزار شد.

در نهایت در حاشیه برگزاری کارگاه های توانمندسازی جوانان از پوستر شبکه محیطی جوانان شتاب با موضوع تغییر اقلیم با حضور رئیس جمعیت هلال احمر رونمایی شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا