ضرورت توسعه وافزایش فضاهای آموزشی در شهرک پیامبر اعظم(ص) بندرعباس – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، مهدی دوستی در جلسه شورای آموزش و پرورش هرمزگان با اشاره به اهمیت طرح آموزش با کیفیت دانش آموزان مقطع متوسطه برای ارتقای جایگاه و رتبه دانش آموزان هرمزگانی در کنکور سراسری، گفت: دانش آموزان آزمون های سنجش دانش و حضوری و مطابق با شرایط آزمون سراسری.

وی ادامه داد: باید مسیر و ساختار مشخصی برای مشاوره و حمایت از دانش آموزان استان های کوهستانی مشخص شود و این روند باید ادامه یابد.

فرماندار گرمزگان با موافقت با پیشنهادات اداره کل آموزش و پرورش استان گرمزگان برای تجهیز آزمایشگاه ها، کارگاه ها و کتابخانه های مدارس، بر تامین تجهیزات با کیفیت تاکید کرد و افزود: از دیگر پیشنهادات بسته های تشویقی، در اجرای یک پژوهش و طرح خیریه، بورسیه دانشجویی، تجهیز خوابگاه ها و اتاق های خوابگاه و همچنین چیدمان و تجهیز قرائتخانه ها در مناطق مختلف منطقه.

دوستی با تاکید بر تمرکز و توجه ویژه به معلمان گفت: معلمان مورد توجه دانش آموزان هستند و معلمانی که در طرح های تضمین کیفیت موفق بوده اند باید به خوبی تشویق شوند.

وی سپس از فضای آموزشی شهر پیامبر اعظم بندرعباس بازدید و با تاکید بر لزوم ساخت مدارس بسیار بیشتر با توجه به جمعیت زیاد ساکن در این شهرستان گفت: احداث مدارس جدید در این شهرستان توسط این اداره کل. معاونت بازسازی مدارس، راه و شهرسازی با همکاری صنایع بزرگ استانی و همچنین خیرین، تعدادی از مدارس باید در مهرماه آماده کار شوند.

فرماندار هرمزگان با بیان اینکه احداث هنرستان تخصصی باید در شهر پیامبر اعظم (ص) بندرعباس جانمایی و اجرا شود، گفت: می شود.

دکمه بازگشت به بالا