ضرورت در نظر گرفتن ساز و کارهای جدید تامین اعتبار برای پروژه‌ها – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، محمد مجید فولادگر در نشست پیرو سفر رئیس جمهور به قم که در سالن اجتماعات امام جواد(ع) استان قم برگزار شد، اظهار داشت: خوشبختانه در این دیدار شاهد تفاوت چشمگیری نسبت به قم هستیم. اولین بازدید

وی با بیان اینکه انگیزه رهبری افزایش یافته است، گفت: محدودیت هایی در کشور وجود دارد و با توجه به اینکه در سال های اخیر کاری انجام نشده است باید تلاش ها مضاعف شود.

مدیرکل هماهنگی ویژه نهاد ریاست جمهوری با اشاره به اینکه تلاش ها در استان قم نسبت به سایر استان ها قابل توجه است، گفت: دولت موظف است سازوکار تامین مالی پروژه ها را در نظر بگیرد اما محدودیت منابع مشکلاتی را ایجاد کرده است. در این منطقه..

وی با بیان اینکه استان ها می توانند مکانیزم های تامین مالی جایگزین را ارائه دهند، خاطرنشان کرد: در برخی پروژه ها می توان از روش های مختلف تامین مالی استفاده کرد و از توانمندی های آنها استفاده کرد.

فولادگر با اشاره به اینکه این سازوکارها باید خلاقانه و نوآورانه ایجاد شود، گفت: پروژه های جابجایی در استان در حال اجراست که نیاز به منابع مالی 2 تا 3 هزار میلیاردی دارد که از طرق مختلف در استان تامین می شود. پالایش نفت. و علاوه بر این پروژه ها می توان به پروژه های دیگری نیز پرداخت.

وی با بیان اینکه باید برای استان چشم انداز تهیه کرد، یادآور شد: قرار بود دور اول سفرهای رئیس جمهور وضعیت فعلی را تثبیت کند و کشور را از رکود خارج کند.

مدیرکل هماهنگی ویژه دفتر رئیس جمهور ادامه داد: دور دوم سفرهای رئیس جمهور نگاهی به پیشرفت استان ها و آینده دارد و همه سفرها به استان ها با همین هدف انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه محدودیت جاده ای در استان وجود دارد اما نسبت به بسیاری از استان های کشور در وضعیت مطلوبی قرار دارد، گفت: خوشبختانه گردشگری موقت در استان وجود دارد و باید برای توسعه آن تلاش کنیم.

فولادگر با بیان اینکه این استان ظرفیت تولید بالایی دارد، گفت: این ظرفیت بیش از بسیاری از استان های کشور است و قم می تواند به قطب اصلی و صنعتی کشور تبدیل شود.

وی تاکید کرد: در نهایت باید روی چشم انداز استان تمرکز کنیم و سوخت را با توجه به نیاز استان تامین کنیم.

دکمه بازگشت به بالا