ضعف بازیکنان پرسپولیس مشخص شد/ سرخ‌ها محکوم به پیروزی هستند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

بازیکنان | پرسپولیس

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم فوتبال پرسپولیس که یکی از دو مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر محسوب می‌شود، روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت موفق شد در ورزشگاه شهید وطنی رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی در پایان با نتیجه دو بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید. سرخ‌ها در هفته بیست و هفتم باید به مصاف هوادار بروند و برای حفظ امیدهای خود جهت قهرمانی در فصل بیست و سوم نیازمند پیروزی در این بازی خارج از خانه هستند.

فرزاد آشوبی کارشناس فوتبال در رابطه با عملکرد پرسپولیس در دیدار با نساجی اظهار داشت: بازیکنان پرسپولیس خیلی خوب بازی را آغاز کردند و «اوسمار» در چینش بازیکنان بسیار خوب عمل کرد. به نظرم اگر بازیکنان می‌توانستند در ادامه هم همان عملکرد ابتدای بازی خود را می‌داشتند قطعاً پرسپولیس برای کسب پیروزی به مشکل نمی‌خورد.

او ادامه داد: اخراج سروش رفیعی کار را برای پرسپولیس سخت کرد و باید به این نکته اشاره کنم که زمانی پرسپولیس از حریفان خود پیش می‌افتد بازیکنان این تیم رو به عقب بازی می‌کنند و همین موضوع باعث می‌شود تا حریفان خیلی زود دروازه این تیم را باز کنند. پیروزی در برابر نساجی و آن هم در قائمشهر با توجه به جو ورزشگاه و حضور هواداران پرشور مازندرانی کار بسیار سختی است و به نظرم در مجموع پرسپولیسی‌ها عملکرد خوبی داشتند مخصوصاً اینکه پس از ۱۰ نفره شدن توانستند گل دوم و پیروزی بخش را به ثمر برسانند.

آشوبی در خصوص تعویض‌های اوسمار در این دیدار گفت: به نظرم تمامی نفراتی که برای پرسپولیس بازی کردند عملکرد خوبی داشتند. یکی از تعویض‌های خوب اوسمار، سینا اسدبیگی بود که وقتی که به زمین آمد در میانه زمین پرسپولیس بیشتر صاحب توپ شد و خیلی زود هم پاس گل دوم تیمش را برای «اوستون ارونوف» فرستاد و بر خلاف دیدار با آلومینیوم که البته در آن بازی هم نمی‌شود همه تقصیرها را گردن اوسمار انداخت، در این بازی تعویض‌های معقولی را انجام داد که به سود پرسپولیس شد.

بازیکن اسبق پرسپولیس در خصوص مصاف این تیم با هوادار در هفته بعد گفت: از زمانی که مسعود شجاعی به هوادار اضافه شده، این تیم نتایج بهتری را کسب کرده است و بازیکنان این تیم فوتبال مالکانه‌ای را از خود به نمایش گذاشته اند. مسلماً در هفته‌های پایانی هیچ دیداری را نباید آسان توصیف کرد و این بازی هم مانند سایر دیدارها حساس و مهم خواهد بود. پرسپولیس محکوم به پیروزی است و نباید امتیاز از دست دهد.

دکمه بازگشت به بالا