ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت توسعه استان ایلام است

بهروز ناصری رئیس دانشگاه آزاد ایلام، خجت الاسلام امیر هادی زاده سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد ایلام و تعدادی از اعضای شورای رئیس دانشگاه آزاد ایلام تلاش هزاران نفر شهید استان عیلام جشن گرفته می شود.


بیشتر بخوانید:

دانشگاهیان شهرکرد دانشگاه آزاد اسلامی “از شهدا تا شهدا”


رئیس دانشگاه اسلامی واحد علم ایلام در این نشست گفت: برگزاری موفق کنگره سه هزار شهید دفاع مقدس بزرگترین رویداد فرهنگی تاریخ انقلاب اسلامی در ایلام بود.

بهروز ناصر افزود: در جریان برگزاری کنگره و دیدار اعضا با رهبر معظم انقلاب اسلامی و بیانات معظم له در کنگره، فضایی شکل گرفت که استان ایلام مورد توجه ایران اسلامی و مردم استان به ویژه بود. خانواده شهدا».

وی افزود: امروز سپاه استان ایلام به عنوان یک سلاح رزمی برای پیشرفت و توسعه استان ایلام عمل می کند چرا که در حوادث استان ایلام میدان دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام گفت: توانمندی های سخت افزاری و نرم افزاری این دانشگاه در خدمت توسعه استان ایلام است و تنها با روحیه جهادی و اقدام انقلابی می توان مشکلات را حل کرد و این ویژگی ها امروز در سپاه استان ایلام متجلی است. و فرمانده شایسته آن

امکانات دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت توسعه استان ایلام است

ناصر خاطرنشان کرد: امروز دکتر طهرانچی با روحیه جهادی و انقلابی ریاست و اداره دانشگاه آزاد اسلامی را بر عهده دارد و تاکید همیشگی ایشان بر بهره برداری از پتانسیل نیروهای انقلابی است.

دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام نیز گفت: دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی است و باید بیشتر به مشکلات استان ایلام به ویژه در حوزه علمی و فرهنگی رسیدگی کند. .

لرزان تاکید کرد: ایران اسلامی خون خود را مدیون شهدا و رشادت های آنان است و برگزاری کنگره 3 هزار شهید گمنام و تکریم و تکریم شهدا کمترین کاری بود که برای خانواده های شهدا انجام شد.

وی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی محل گفت و گو است و باید مأمن نیروهای انقلابی، ارزش و ممارست برای اعلام گام دوم انقلاب اسلامی باشد.

هادی زاده، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیز توضیح داد: با اعلام گام دوم انقلاب، فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی شتاب بیشتری می‌گیرد و امروز با حضور رئیس جدید این دانشگاه شتاب می‌گیرد. به یکی از اولویت های دانشگاه تبدیل شده است.

در پایان این دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام با اهدای لوح سپاس از شایستگی های سردار شاکرز برای برگزاری کنگره سه هزار شهید استان ایلام تقدیر کرد.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا