عذرخواهی «جوکر» از جامعه کم‌توان جسمی

سازندگان برنامه «جوکر» با عذرخواهی از کسانی که ممکن است با دیدن صحنه ای از این برنامه حواسشان پرت شده باشد، اعلام کردند که نسخه نهایی آن تغییر کرده و با حذف این صحنه، بارگذاری مجدد آن روی تریبون پخش شده است.

به گزارش خبر روزانه، روابط عمومی جوکر با انتشار این مطلب و ارسال آن به رسانه ها، با تشریح ماجرای اخیر، از جامعه معلولان و کسانی که از دیدن این صحنه ها خسته شده اند عذرخواهی کرد.

در متن این مقاله آمده است: «مخاطبان عزیز جوکر!


در یکی از موقعیت‌های قسمت چهارم فینال، دو بازیگر «جوکر» بداهه‌پردازی کردند و بلافاصله تصمیم گرفتند تیمی متضاد با عنوان و نقش خود اجرا کنند تا از این تضاد موقعیتی ایجاد کنند تا شرکت‌کنندگان و تماشاگران. بخند اینها ابزار کمدی هستند.


روشن است که در آن شرایط، افکار عمومی و مردم به تضاد ایجاد شده می خندیدند; پیانیستی به نام بتهوون که از قضا هیچ ساز (دستی) برای نواختن پیانو ندارد.


نه ایشان و نه هیچ یک از همراهان و طراحان ایشان به فکر توهین به معلولین محترم نبودند به گونه ای که به فکر خیل عظیم تماشاگران نبود، بلکه با احترام به نظرات و توصیه های تعدادی از متخصصان حوزه معلولیت. .، نسخه اصلی بلافاصله مورد بررسی و بازنگری قرار گرفت.

تعدادی از کارشناسان حوزه معلولیت قاطعانه مخالف بودند که این موقعیت کمدی برای معلولان توهین آمیز است، اما تعدادی دیگر از کارشناسان این حوزه معتقد بودند که این صحنه کمدی می تواند تأثیر روانی منفی بر روی معلولان با این شرایط جسمانی داشته باشد.

در این 6 ماهی که در کنار جوکر در کنار شما هستیم، مفتخریم که معلولان عزیز نیز مخاطب جوکر بودند و در این مدت با جوکر دوست داشتند و رفتار خوبی داشتند و خوشحالیم که توانستیم لبخندی به همراه داشته باشیم. به لب هایشان . این افتخار و شادی آنقدر برای ما ارزشمند است که اگر این لحظه و موقعیت طنز و طنز بخواهد ناخواسته یک معلول را آزار دهد، پس برای ما مطلوب نیست.»

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا