عراق با لشکر تازه نفس در تهران

سرمربی مونته نگرویی عراق از آخرین دیدار با ایران تغییرات جدی در این تیم ایجاد کرده است.

به گزارش خبر روزانه، لیست تیم های ملی ایران و عراق برای دیدار سرنوشت ساز و سرنوشت ساز دو تیم در مقدماتی جام جهانی و همچنین شخصیت های مد نظر هر دو مربی از شبه جزیره بالکان در شرق اروپا اعلام شد. .

لیلکو پتروی گو، سرمربی مونته نگرو، که پیش از این به عنوان دستیار دیک ادوکات در کادر مربیگری عراق فعالیت می کرد، به دلیل عدم آگاهی، سرمربی هلند را ترک کرد و هدایت تیم ملی عراق را بر عهده گرفت.

پتروویچ که اخیراً به جام جهانی راه یافته است، بازیکنان جدیدی اضافه کرده است و در کل تعداد زیادی فوتبالیست بی تجربه اما اروپایی دارد که به دلیل تابعیت عراقی به تیم ملی پیوستند، آنها آمدند.

این سرمربی مونته نگرویی از 21 بازیکن برای بازی مقابل ایران و در غیاب بسیاری از بازیکنان سرشناس تیمش دعوت کرده است که اینها عبارتند از:

احمد فرهان، حسن عبدالکریم، حسینعلی، محمدعلی عبود، یاسر قاسم، حسن رائد، شیرکا کریم، مناف یونس، مصطفی ناظم، احمد ابراهیم، ​​سعد عبدالامیر، حسین جبار، جزا، بشار امل العماری، فرانسه ضیا، علی الحمادی، زیدان اقبال و ایمن حسین.

11 لژیونر در تیم ملی عراق

مصطفی ناظم (النجمه بحرین)، فرانس پوترس (ویبورگ، دانمارک)، زیدان اقبال (منچستریونایتد)، علی الحمدی (وایکومب واندررز، انگلیس)، علی فیض (القادسیه کویت)، امجد عطات قطر از جمله آنها هستند. )، بشار رسن، قطر، قطر، ایمن حسین (ام صلال، قطر)، ماهاند یااز (هاماربی، سوئد)، المیر العماری (گوتنبرگ سوئد) و حسین علی (صفاکی تونس).

13 بازیکن با کمتر از 8 بازی ملی

همانطور که گفته شد روند تغییر نسل در تیم ملی عراق برای پتروویچ کلید خورده است و این مربی با انتخاب استعدادهای فوتبال این کشور از سراسر جهان به دنبال تجدید قوا و آماده سازی تیم خود برای فصول آینده است.

در نتیجه ترکیب فعلی این تیم شامل 13 بازیکن کمتر از 8 بازی ملی است که تجربه تیم ملی عراق قبل از بازی با ایران را کاهش داد.

مفقود و مفقود دو بازیکن تیم عراق هستند

از آخرین بازی تیم ملی عراق مقابل ایران که در 15 شهریور 1400 در قطر برگزار شد و با پیروزی 3 بر صفر ایران برابر این تیم همراه بود، دیک ادووکات و سپس الیکا پتروویچ بازیکنان زیادی را به این تیم دعوت کردند. تیم ملی. اردوگاه، و اکنون عراق به دلایل مختلف در دیدار اخیر با ایران شماره.

از افراد مشهور می توان به محمد داوود، علاء المهاوی، صفا هادی، همام طارق، الله عبدالزهرا، جلال حسن، سعد ناطق، جاستین مرام، ماهانادعلی، ضرگام اسماعیل، رابین سولاکا و احمد ریحان اشاره کرد.

نتایج عراق در بازی های اخیر

عراق صفر – ایران 3/7 سپتامبر 2021

صفر عراق – صفر لبنان / 7 اکتبر 2021

امارات 2 – عراق 2/12 اکتبر 2021

عراق وان – سوریه وان / 11 نوامبر 2021

عراق صفر – کره جنوبی 3/16 نوامبر 2021

عراق 1 – عمان در 30 نوامبر 2021

بحرین صفر – صفر عراق / 3 دسامبر 2021

قطر 3 – عراق صفر / 6 دسامبر 2021

عراق وان – اوگاندا صفر / 21 ژانویه 2022

وضعیت عراق در گروه A مقدماتی جام جهانی

عراقی ها بعد از 6 بازی با 4 امتیاز در رده پنجم گروه خود قرار دارند و شانس بسیار کمی برای صعود مستقیم به جام جهانی روی کاغذ دارند! تکلیف نهایی این تیم کسب مقام سوم گروه و صعود به دیدار مقدماتی جام جهانی است.

عراق در هفتم باخمن در تهران به مصاف ایران می رود و در دوازدهمین باخمن با لبنان بازی می کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا