عزیزی‌خادم: حدود ۲۴ میلیارد تومان از طلب شستا باقی مانده است!

به گزارش یک خبرگزاری خبر روزانه؛ خادم شهاب الدین عزیزی درباره دانش خود در مورد مشکلات موجود در فدراسیون فوتبال و ورود به زمین گفت: توسعه خیلی طول می کشد و یک شبه اتفاق نمی افتد. فدراسیون فوتبال توانسته است مشکلات را به صورت مرحله ای مدیریت کند و تاکنون اقدامات درستی انجام داده است. ما مسئول مسئولیتی هستیم که بر عهده خود گرفته ایم. عزم ، پشتکار ، تلاش و نماد ما در راستای پیشرفت فوتبال است. ما یک نقشه راه داریم و در زمینه های مختلفی کار می کنیم و شش ماه تا یک سال طول می کشد. در همه زمینه ها باید به سمت تجاری سازی فوتبال پیش برویم. ما باید فدراسیون را باتجربه کنیم.

وی که در برنامه تلویزیونی “شب های فوتبال” صحبت می کرد ، در مورد مساعدت سازمان برنامه و بودجه برای آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران گفت: “قسمت اول به حساب فدراسیون فوتبال منتقل شد و امیدواریم که از پول قبل از رفتن به کیش بهره مند شوید. ” همچنین بخشی برای تیم ملی فوتسال در نظر گرفته شده است. امیدوارم این مبلغ طی چند روز باقی مانده پرداخت شود و ما بتوانیم میزبان جام جهانی باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه شستا ساختمان فدراسیون فوتبال را مستند کرده است گفت: حدود 24 میلیارد تومان از درخواست شستا باقی مانده بود اما ارزش این ساختمان بیش از درخواست شستا بود. ما بهترین تلاش خود را می کنیم. این ساختمان متعلق به فوتبال ملی است. با مذاکره و ایجاد رابطه صحیح با ششم ، ما این موضوع را متحد می کنیم.

عزیزی-هادم درباره اخبار منتشر شده در مورد انتقال ادارات اداری فدراسیون به اردوی تیم ملی و جابجایی دفتر آن خارج از مجموعه در نیاوران اظهار داشت: فدراسیون فوتبال برخلاف گذشته به دنبال ایجاد بدهی نیست و ما به دنبال ایجاد درآمد باشید. ” ما در ایجاد دارایی تلاش می کنیم. انتشار اخبار در فضای مجازی خوب نیست. چه عیب دارد که فدراسیون فوتبال یک ساختمان 20 طبقه در شمال شهر با سرمایه اجتماعی زیاد دارد؟ این بد است؟

وی با اشاره به گزارش هایی مبنی بر اینکه دفتر وی خارج از اتحادیه فوتبال است ، گفت: “من آن را انکار می کنم ، اما امیدوارم فدراسیون فوتبال به اندازه کافی ثروت بیاورد تا همه را در یک فضای برنده قرار دهد.” این بخشی از منافع ملی است. آیا فدراسیون فوتبال باید بدهکار و مستاجر باشد؟ منظور من به عنوان فردی که در صنعت و اقتصاد کار می کرد و کمترین فعالیت را در فوتبال داشت ، کسانی هستند که تصمیمات اقتصادی می گیرند – ما باید تمام فوتبال کشور را مجهز کنیم. فوتبال به حاکمیت قانون و امنیت ملی کشور کمک می کند. هزینه کل این اقدامات حدود 10٪ تأسیس شرکت پتروشیمی است.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اقدامات خود در قسمت بانوان گفت: من به عنوان رئیس فوتبال ملی نباید این حرف را بزنم اما همین تیم بانوان فراموش شده است. حداقل ما آمدیم و گفتیم این تیم باید کمتر از دوره های قبل افسرده باشد. این تیم که قبلاً در هتل نبود ، اکنون در هتل است. پاداش آنها پرداخت شد. این که خانم ها از فرم بدنی برخوردار نبودند به من آسیب زد. من قطعاً برای زنان برنامه ای دارم.

وی ادامه داد: اکنون تیم ملی زنان شخصیت دارد. من در اردوی تیم ملی جوانان زنان بودم. 60 نفر دعوت شدند و 30 نفر باید از خط عبور می کردند اما من دیدم که در این شرایط اقتصادی اگر این بازیکنان بروند و بیایند و از تیم ملی عبور کنند ، مسیر آنها تغییر می کند. من به سرمربی گفتم که همه 60 نفر در ارتش هستند و خدا هزینه آن را می دهد.

عزیزی هادم در مورد لغو قانون منع بکارگیری بازیکنان و مربیان خارجی گفت: این قانون لغو شده است. ما نمی توانیم در توسعه و دانش همگرایی داشته باشیم. هر بازیکن و مربی باید استانداردی مانند بازی در سطح ملی و شرکت در یک لیگ واقعی را داشته باشد. از طرف دیگر ، مقداری پول باید برای فوتبال پایه هزینه شود.

وی به انتخاب هرشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی و برخی فرضیات در مورد انتخاب افراد بر اساس آشنایان قبلی اشاره و خاطرنشان کرد: چه مشکلی دارد که هورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی انتخاب شود؟ من در واقع آن را انتخاب کردم و از آن راضی هستم. ما همچنین می خواهیم رئیس تیم ملی فوتبال را انتخاب کنیم. من در مورد گزینه های مختلف برای اداره یک تیم ملی صحبت کردم ، اما آنها نیامدند. من نمی توانم نام ببرم و معلولیت دارم ، اما چند نفر را پیشنهاد کردم.

رئیس فدراسیون فوتبال از استخدام مشاوران مدیریت خارجی خبر داد: دو سازمان مشاور خارجی در سازمان لیگ استخدام می شوند. یک مربی خارجی در قسمت زنان استخدام خواهد شد. دیدگاه فدراسیون فوتبال آگاهانه و دقیق است.

عزیزی هادم همچنین در مورد برخی شایعات گفتگو با برانکو ایوانکوویچ برای هدایت تیم ملی گفت: هیچ صحبتی صورت نگرفت. ما کاملاً از مربی تیم ملی حمایت می کنیم.

وی در مورد معرفی سیستم دستیار ویدئویی (VAR) در ایران گفت: واقعیت این است که وضعیت بین المللی و تحریم های ظالمانه اجرای VAR را مختل کرده است اما امیدواریم جو مساعدی ایجاد شود. در حال حاضر ، رهبران مختلف آمادگی خود را برای معرفی VAR در ایران اعلام کرده اند ، اما ما دستانمان را بسته ایم.

بیشتر بخوانید: پوستر جذاب AFC برای سردار / عکس

253 251

دکمه بازگشت به بالا