عشایر سوریه: در کنار ارتش، با طرح‌های تجزیه‌طلبانه مقابله خواهیم کرد

به گزارش خبرگزاری بین المللی فارس ، شیوخ و شخصیت های برجسته قبایل و عشایر سوری امروز جمعه در دمشق گرد هم آمدند تا بر اخراج اشغالگران و آزادسازی کل کشور تأکید کنند.

شیوخ با انتشار بیانیه ای اعلام کردند که با هر طرحی که به دنبال تجزیه سوریه باشد و یا هرگونه طرحی که جدایی طلبان در پی آن هستند ، مخالفند.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) با استناد به بیانیه ای اعلام کرد که همراه با ارتش سوریه از تمام منابع این کشور برای مقابله با طرح جدایی طلبان استفاده خواهد شد.

قبایل سوری از اشغالگران و مزدوران آنها خواستند سوریه و مردم آن را تنها بگذارند و تاکید کردند که جامعه بین المللی باید حضور اشغالگران را محکوم کرده و خواستار اخراج آنها از سوریه و لغو تحریم های سرکوبگرانه باشد.

این قبایل تأکید کردند که وفاداری به کشور و رهبر آن بشار اسد باید باشد. مردی که “سوپاپ ایمنی همه سوری ها” است.

هموطنان سوری از “همه کشورهای دوست که در کنار سوریه بودند” تمجید کردند و بر حمایت خود از بشار اسد تأکید کردند و حمایت خود را اعلام کردند.

ده ها تن از عشایر الشعیا در استان دیرالزور در شرق سوریه در 27 سپتامبر علیه نیروهای تروریستی آمریکا تظاهرات کردند.

معترضان خواستار آزادی زندانیان و پایان اشغالگری آمریکا شدند. در همین حال ، نیروهای آمریکایی و شبه نظامیان کرد که این کشور را تشکیل می دهند اعضای شیطات را بدون اتهام زندانی کرده اند.

معترضان همچنین تهدید کردند که اگر زندانیان آزاد نشوند ، اعتراضات گسترش می یابد. خلیل القیلات ابووج ، روحانی مشهور شیعه نیز گفت که معترضان خشمگین شده اند.

الکهیلات تأکید کرد که نیروهای آمریکایی شیطان ها را به اتهام همکاری با دولت روسیه بازداشت کرده اند و “همه این افراد در سال های اخیر در مبارزه با داعش مشارکت داشته اند”. “تعداد بازداشت شدگان تا کنون به 300 نفر رسیده است.”

سرزمین اشغالی آمریکا در شرق و شمال شرق سوریه عرصه ای از خشم مردم است. دایره مقاومت مردمی نیز در این مناطق گسترش یافته است. ایالات متحده و عناصر کرد در حال غارت نفت ، گاز ، گندم و منابع سوریه هستند.

انتهای پیام /


دکمه بازگشت به بالا