علم زدگی و غرور کاذب معضل امروزی زندگی بشر

علم زدگی و غرور کاذب معضل امروزی زندگی بشر

نویسنده مجموعه کتب «بازسازی سبک زندگی» گفت: ریشه سبک غلط زندگی علم زدگی(شبه علم)، احساس بی نیازی انسان ها و غرور کاذب است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، کارگاه بازسازی سبک زندگی به میزبانی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود برگزار شد.

حجت الاسلام حسین عباسی اصل نویسنده مجموعه کتب«بازسازی سبک زندگی» در این کارگاه به تبیین موارد چالش برانگیز و ایرادات سبک زندگی فعلی همانند، تنهایی، خودکشی، تجاوز و… پرداخت و با تحلیل و ریشه یابی موارد اشاره شده، اظهار کرد: ریشه سبک غلط زندگی علم زدگی (شبه علم)، استغنا و احساس بی نیازی انسان ها و استعلاء و غرور کاذب و سرکشی است.

استادان در برگزاری پرشور انتخابات ایفای نقش کنند

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان سمنان به برگزاری موفق این کارگاه ها و اثربخشی آن در دور اول برگزاری در همه استان های کشور اشاره و ابراز امیدواری کرد که دور دوم این کارگاه ها نیز که در استان سمنان آغاز شده با موفقیت همراه باشد.

حجت الاسلام رضا کهساری با اشاره به پیش رو بودن انتخابات مهم ریاست جمهوری از استادان خواست به عنوان قشر اثرگذار فرهنگی، نقش خود را در برگزاری پرشور انتخابات ایفا کنند.

وی با استناد به آیات قرآنی و سیره پیامبران الهی به تبیین راه کار برون رفت از سبک زندگی فعلی و اصلاح آن پرداخت.

حجت الاسلام محسن ترابی فر معاون نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود و دامغان نیز گفت: با توجه به ظرفیت خوبی که واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی شرق استان در حوزه هیئت علمی و اساتید مدعو دارد، این مباحث ادامه دار باشد.

دکمه بازگشت به بالا