ورزشی

عکس| حسرت پرسپولیسی‌ها برای دربی در یک قاب!

به گزارش خبرگزاری خبر روزانه، پرسپولیس در این فصل با بدشانسی‌های زیادی در مقاطع مختلف فصل مواجه شد که مصدومیت رباط صلیبی دو ستاره‌اش در فاصله چند روزه از یکدیگر بزرگترین آن بود.

یاسین سلمانی که یکی از مهمترین ستاره‌های بازار تابستانی بود پس از کش و قوس‌های فراوان به پرسپولیس پیوست و در شرایطی که در مدتی کوتاه در ترکیب سرخ‌ها جا افتاده بود پس از سفرهای طولانی برای بازی‌های تیم امید و پرسپولیس از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شد.

همچنین مرتضی پورعلی‌گنجی که مدافع مستحکم و ثابت پرسپولیس بود، پس از مصدومیت در بازی دوستانه تیم ملی همانند یاسین سلمانی فصل را از دست داد.

این دو بازیکن می‌توانستند برای دربی چهره‌های بسیار تاثیرگذاری باشند و هر کدام وزنه‌های سنگینی در ترکیب پرسپولیس بودند، ولی حالا باید از دور این مسابقه را تماشا کنند.

مرتضی پورعلی‌گنجی تصویری از خود با یاسین سلمانی با کیت تیم ملی منتشر کرد. آنها این روزها مشغول فیزیوتراپی و تمرینات اختصاصی خود زیر نظر پزشکان پرسپولیس و تیم ملی هستند.

عکس| حسرت پرسپولیسی‌ها برای دربی در یک قاب!

251251

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا