عکس| کنایه ستاره اردن به مهاجم اخراجی عراق

آفتاب‌‌نیوز :

ستاره تیم ملی اردن در صفحه شخصی خود تصویری از خوشحالی گل اول این تیم منتشر کرد و کنایه‌ای به مهاجم تیم ملی عراق زد!

او در پست اینستاگرامی خود نوشت: “ای برادر، منسف خوشمزه است. ” بازیکنان اردن پس از گلزنی خوشحالی جالبی انجام دادند و به سبک کشور خود مشغول خوردن غذا شدند، ایمن حسین مهاجم تیم ملی عراق پس از گلزنی حرکت بازیکنان این تیم را شبیه‌سازی کرد و به دلیل ارتباط کلامی مستقیم با هواداران اردن از زمین مسابقه اخراج شد.

منسف غذای ملی کشور اردن است و التعمری مهاجم تیم ملی اردن با اشاره به اینکه غذای آن‌ها خوش‌مزه است، کنایه جالبی به ایمن حسین مهاجم تیم ملی عراق زد و خوشحالی‌اش از صعود اردن به مرحله یک چهارم را نشان داد.

التعمری هرچند در این مسابقه موفق به گلزنی نشد، اما عملکرد خوبی در خط حمله تیم ملی اردن به نمایش گذاشته و در مسابقات قبلی این تیم ستاره اصلی آن‌ها بوده و یکی از بازیکنان برتر جام تا این مرحله بوده است.

تیم ملی اردن با نتیجه سه بر دو عراق را شکست داد و رقیب تاجیکستان در مرحله یک چهارم نهایی شد و ۱۳ بهمن به مصاف هم خواهند رفت.

عکس| کنایه ستاره اردن به مهاجم اخراجی عراق

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا