فارن‌پالیسی فاش کرد: آمریکا در حال برنامه‌ریزی برای خروج از سوریه است

به نقل از نشریه فارن‌ پالیسی، منابع آگاه امروز چهارشنبه فاش کردند که آمریکا در حال برنامه‌ ریزی برای خروج از سوریه است.

این نشریه به نقل از مقامات آمریکایی خبر داد: کاخ سفید دیگر اهمیتی برای ماموریت آمریکا در سوریه قائل نیست. کاخ سفید ماموریت نیروهای آمریکایی در سوریه را غیرضروری می‌ داند.

این گزارش اضافه کرد: بحث‌ هایی در واشنگتن درباره تاریخ خروج نیروهای آمریکایی از سوریه در جریان است؛ اما زمان آن تا کنون مشخص نشده است.

در گزارش مذکور آمده است: با بحران‌ های پیچیده منطقه‌ ای این مساله نباید مایه تعجب باشد که دولت جو بایدن در حال تجدیدنظر درباره اولویت‌ های نظامی خود در منطقه است.

نشریه فارن‌ پالیس اضافه کرد که این موضوع باید مایه نگرانی باشد که بررسی‌ های آمریکا ممکن است به خروج کامل نظامیان این کشور از سوریه منجر شود.

۴ منبع در وزارت دفاع و وزارت خارجه آمریکا به این نشریه گفتند که کاخ سفید دیگر علاقه‌ای به حفظ ماموریتی که آن را غیرضروری می‌ داند ندارد.

منابع مورد استناد فارن‌ پالیسی از «رایزنی‌ های فعال داخلی» در دولت بایدن برای تعیین چگونگی و زمان خروج نیروهای آمریکا از منطقه خبر داد.

310310

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا