فتح های جبهه مقاومت، محصول راهی است که شهید متوسلیان باز کرد

سرلشکر سلامی:

فرمانده کل سپاه گفت: فتح‌های امروز جبهه مقاومت، محصول راهی است که شهید متوسلیان برای آزادی قدس شریف و رهایی مردم مظلوم فلسطین از یوغ سلطه و ستم اشغالگران صهیونیست و حامیان آنها باز کرد.  

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در دیدارهای نوروزی با خانواده معظم شهیدان احمد متوسلیان ، سعید و محمد طوقانی و مهدی ذاکر حسینی امنیت، آرامش ، پیشرفت و اقتدار امروز کشور را مدیون خون شهیدان دانست و گفت:همانطور که شهدا ستارگان درخشان آسمان افتخارات کشور و جامعه ما هستند، خانواده های شهدا هم چشم و چراغ این جامعه هستند.

وی خاطرنشان کرد : شهید جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان اولین شهید ایرانی در راه فتح قدس است و فتح‌های امروز جبهه مقاومت، محصول راهی است که او برای آزادی قدس شریف و رهایی مردم مظلوم فلسطین از یوغ سلطه و ستم اشغالگران صهیونیست و حامیان آنها باز کرد.  

سرلشکر سلامی با اشاره به تقدیم ۱۳۰ هزار شهید سپاه و بسیج پای آرمان های انقلاب اسلامی و ملت ایران گفت:برنامه ریزی سپاه این است که تمام فرماندهان سپاه در سراسر کشور به طور منظم و مستمر ، دیدار و سرکشی از خانواده شهدا در سال جاری را نیز در اولویت های خود داشته باشند.

فرمانده کل‌ سپاه اظهار کرد: معتقد هستیم دیدارهای خانواده های شهدا به ما روحیه و توانایی های استثنایی  می دهد و انگیزهای ما را مضاعف و زنده نگه می دارد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا