فجر سپاسی تیمی منسجم در لیگ دسته یک خواهدبود/توجه به تیم های پایه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مهدی رجب زاده شامگاه دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار آنلاین اظهار داشت: من برای جدایی از این تیم نیامده ام و سعی می کنم با بازسازی تیم بهترین نتایج را کسب کنم.

وی ادامه داد: من به دلایل مختلف از تیم فوتبال قشقایی جدا شدم و این وقفه به نفع هر دو بود اما شرایطی که در قشقایی وجود داشت هرگز در تیم فجر شهید سپاسی شیراز ایجاد نمی شود.

رجب زاده تاکید کرد: هنوز خیلی زود است که بگوییم فجر لیگ یک را ترک خواهد کرد اما تلاش می کنیم تا نتایج بهتری را با تیم کسب کنیم. آنها در فوتبال به دنبال حق فجر هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: یکی از دلایلی که می توان آن را عاملی برای اعتلای آن نامید، توجه به فوتبال پایه و جوانان مستعدی است که در استان و کشور وجود دارند و علاقه زیادی به دهه مبارک فجر دارند، بنابراین باید شرایط برای آن فراهم شود. این جوانان برای کمک به تیم در زمان مناسب

وی درباره احتمال صعود فجر سپاسی در پایان فصل آینده گفت: البته تمام تلاش ما بر این است که این مهم محقق شود اما تا به حال چنین قولی نداده ام. نه آوردن فکر می کنم هرکسی چنین قولی می دهد تجربه لازم را ندارد و شرایط تیم را درک نمی کند، تنها چیزی که می توانم بگویم این است که ما قطعا تیمی منسجم، منضبط و توانمند و رقیبی سرسخت برای همه رقبا هستیم. تا همیشه بتوانیم به عنوان یک مدعی جدی برای صعود برجسته شویم.

وی درباره وضعیت نقل و انتقالات این تیم گفت: خوشبختانه مدیریت باشگاه با ما همکاری کرد و همه بازیکنانی که معرفی کردیم جذب باشگاه شدند.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز دین بر گردن فوتبال کشور دارد و هرکسی در این تیم حضور دارد باید احترام خود را به این تیم نشان دهد و این در حالی است که فجر شهید سپاسی شیراز است. ویژه آه تو این برای من بود و سعی می کنم احترام خود را به این تیم که تیمی محبوب و مورد حمایت است نشان دهم.

دکمه بازگشت به بالا