فدراسیون آماده برای رای نهایی پرونده ویلموتس

به گزارش یک خبرگزاری خبر روزانه؛ احسان اصولی ، یکی از اعضای هیئت مدیره فدراسیون فوتبال ، در مورد تمدید قرارداد اسکوچیچ گفت: طبق گفته دوستان فنی و رئیس فدراسیون ، به من اطلاع داده اند که قرارداد اسکاچیچ تمام نشده است ، اما یک بند وجود دارد که می تواند تمدید شود یا نه ” مثل این مرحله مقدماتی جام جهانی که مشروط بود. با این حال رئیس فدراسیون به این نتیجه رسید که او اسکوچیچ است. البته این موضوع در جلسه هیات مدیره و پس از گزارش های فنی نهایی خواهد شد. در واقع ، موضوع نهایی شده است زیرا وی دارای قرارداد است و توافق انجام شده است ، اما در نهایت ، هیئت مدیره باید شماره قرارداد را مورد بحث قرار دهد وگرنه تغییراتی ایجاد می شود. و این اتفاق خواهد افتاد. در بیشتر موارد ، بحث در مورد باقی ماندن اسکوچیچ چندان مرتبط نبود.

وی در پاسخ به این س whetherال که آیا اعضای هیئت مدیره در مورد ماندن اسکوچیچ موافقت می کنند یا آیا آنها در حال بررسی سوال مربی دیگری هستند ، گفت: “من این را می گویم زیرا جلسه هیئت مدیره تشکیل نشد تا بگوید چه تصمیمی گرفته شده است. نظرات ناقص و پراکنده است. من فکر می کنم تیم فنی فدراسیون باید نتایج این موضوع را جمع بندی کند و ما باید بر اساس آن تصمیم بگیریم.

اوسولی درباره وضعیت مالی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: در بحث های مالی آنچه به من سپرده شده است. پرونده در کمیته بازاریابی و تلویزیون. ما در حال ایجاد تعاریف جدیدی در این زمینه هستیم. بحث حقوقی می تواند شامل فدراسیون ها ، باشگاه ها و گروه های مختلفی باشد که در این زمینه سرمایه گذاری می کنند. ما باید یک ایده ، نگاه و تقاضا ارائه دهیم و بدنبال آن هستیم. از آنجا که محتوا در بخشهای مختلف تولید می شود ، به عنوان مثال ، در زمینه سینما ، محصولاتی تولید می شود ، مجموعه حوادثی که اتفاق می افتد 120 دقیقه تماشای این فیلم در سینما است ، محصول همه فعالیتهایی است که در فوتبال اتفاق می افتد ، 90 دقیقه تماشای این بازی. این محصول وقتی فرآیند تولید می شود که یک طرف عرضه شود و طرف دیگر تقاضا کند.

وی افزود: “اگر ما این عرضه و تقاضا را به رسمیت نشناسیم ، با داشتن جامعه ای مردمی که 30 تا 40 میلیون طرفدار دارد ، مجبور به استفاده از منابع عمومی و … خواهیم شد. روی دو پای خود ما باید آن را تأمین کنیم و انجام می دهیم ، ما این شرط را می طلبیم و این حق را به رسمیت می شناسیم ، دربی که بسیاری از مردم علاقه مند به تماشای آن هستند ، پایتخت دو باشگاه بزرگ شهری است و در شرایط مختلف نیاز به ارزیابی و استفاده اقتصادی دارد.

یکی از اعضای هیئت مدیره فدراسیون فوتبال گفت که این دو باشگاه نباید به خزانه دولت وابسته بمانند و بتوانند بودجه خود را تأمین کنند. در فوتبال ملی ما شرایط به همین منوال است. ما این را به جلو پیش می بریم. مذاکرات ، مذاکرات و رایزنی ها در حال تنظیم شدن است. ما همچنین در حال تدوین طرحی هستیم که باید از آن راهنمایی کنیم. در این چهار ماه ، ما این فضا را پشت سر گذاشته ایم.

وی در پرونده مارک ویلموتس گفت: “ما منتظر رأی هستیم.” طبق آخرین اطلاعاتی که از دوستان در زمینه حقوقی فدراسیون دریافت کردم ، رای گیری در ماه جولای در نظر گرفته شده است و پس از آن باید ببینیم که چگونه تصمیم گیری می شود. این نیاز به بحث مفصلی دارد که باید در مورد هیئت مدیره در مورد آن صحبت کنیم. برخی از قرائت ها می گویند این خسارتی است که برخی به منافع کشور وارد کرده اند. این س isال مفصل است و جنبه های مختلفی دارد. دستگاه های نظارتی الزامات و اقدامات لازم را در این زمینه دارند. یک سازمان بازرسی نیز وارد شد و رئیس سازمان بازرسی گزارش داد که پرونده به دادگاه ارجاع شده است و قرار بود همه اینها توسط هیئت مدیره جمع آوری و بررسی شود. حالا نمی توانم چیزی بگویم.

254 251

دکمه بازگشت به بالا