فراخوانی برای هفته هوش مصنوعی

بنیاد نوآوری و شکوفایی همزمان با هفته هوش مصنوعی تعدادی رویداد آغازین را ترتیب داد. این رویدادها با همکاری مرکز نوآوری و توسعه هوش مصنوعی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود. پروژه هایی با سرمایه گذاران و شتاب دهنده های اکوسیستم تجاری کشور.

به گزارش خبر روزانه ، رویدادهای هفته هوش مصنوعی در سه حوزه سلامت دیجیتال ، شهر هوشمند ، حمل و نقل شهری ، هوا فضا و سنجش از دور در دو بخش ارتباطات و راه اندازی دوشنبه برگزار می شود.

مخاطبان Startup Mondays ، استارتاپی مستقر در شتاب دهنده ها و مراکز رشد ، کارآفرینان و فناوریانی هستند که موفق به ساخت نمونه اولیه ای از محصول خود (MVP) شده اند و برای رشد تجارت خود نیاز به جذب سرمایه دارند. استارتاپ هایی که برای این رویداد اقدام می کنند ، پس از طی یک دوره آموزشی کوتاه ، محصولات و خدمات خود را به سرمایه گذاران ارائه می دهند و زمینه لازم را برای جمع آوری سرمایه لازم فراهم می کنند.

طرح پیوند همچنین ایده پردازان و استارتاپ هایی را که هنوز به مرحله MVP نرسیده اند معرفی می کند تا بخشی از هزینه شتاب بخشیدن به تجارت را به شتاب دهنده ها (اعم از دانش بنیان و غیر دانش بنیان) و سایر سرمایه گذاران و فعالان اکوسیستم نوآوری ارائه دهد.

یکی از نقاط قوت این فعالیت ها برنامه سرمایه گذاری مشترک صندوق نوآوری و شکوفایی است. در این برنامه ، اگر یکی از کارگزاران سرمایه گذاری یا شتاب دهنده های صندوق ، پس از ارزیابی و تصویب یک طرح تجاری ، تصمیم به سرمایه گذاری در آن بگیرد ، صندوق نوآوری و شکوفایی تا 80٪ از سرمایه جسورانه مورد نیاز یک شرکت نوپا یا سرمایه گذاری را تأمین می کند. طرح.

رویدادهای AI هفته دوشنبه تا چهارشنبه ، 4 تا 6 آگوست برگزار می شود و تیم ها و استارتاپ هایی که مایل به شرکت در هر یک از دو رویداد مرجع هستند نیز دوشنبه ها تا ساعت 11 صبح یکشنبه به وب سایت Gazalle به آدرس https: //ghazal.inif مراجعه می کنند. ir / Nsfund_Project / new / برای این رویداد ثبت نام کنید و پروژه های خود را ارسال کنید.

طبق اعلام بنیاد نوآوری و شکوفایی ، کلیه هزینه های این رویداد توسط بنیاد نوآوری و شکوفایی تأمین می شود و شرکت در این روند ظرفیت سازی و فعالیت ها کاملاً رایگان است. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه این رویداد با شماره های 66128068-021 و 09366129101 تماس بگیرند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا