فرانسه برنده فینال زود هنگام

به گزارش خبرگزاری خبر روزانه، در آخرین دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی قطر، دو تیم ملی انگلیس و فرانسه به مصاف هم رفتند.

فرانسه بازی را تهاجمی‌تر از انگلیس آغاز کرد و در 10 دقیقه اول به دنبال باز کردن دروازه پیکفورد بود.

در دقیقه 17، توپ اوپامکان از ساخو جرقه ضدحمله ای زد و امباپه توپ را به دمبله داد و گریزمان نیز توپ را به گریزمان داد و او نیز در نوبت شوامنی را در محوطه جریمه پیدا کرد تا برای اولین بار دروازه انگلیس را باز کند. شلیک قوی آهسته

در دقیقه 22 حرکت انگلیسی ها باعث شد تا کین با لوریس به تنهایی به میدان بیاید اما دروازه بان فرانسوی توپ را از او گرفت و در پاسخ، بازیکنان انگلیسی نتوانستند گل تساوی را به ثمر برسانند.

در دقیقه 29، شوت محکم هری کین از بیرون محوطه جریمه به خوبی توسط لوریس به کرنر برگشت.

انگلیس در 15 دقیقه پایانی نیمه اول تلاش کرد تا بازی را به تساوی بکشاند اما نتوانست موقعیت جدی روی دروازه لوریس ایجاد کند و در نهایت به عنوان بازنده به رختکن رفت.

در دقیقه 52 اتصال فوتبالیست های انگلیسی با حرکت ساکو و خطای شوامنی داور را مجبور به پنالتی کرد. هری کین روی توپ بود و به گل تساوی تبدیل شد.

در دقیقه 55 فرانسه می توانست باز هم پیش بیفتد اما ضربه محکم پای چپ رابیو توسط پیکفورد دفع شد.

در دقیقه 70 ارسال هندرسون با ضربه سر مگوایر همراه شد که از بالای تیر دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 78 یک پاس از سمت راست با مهار ضعیف به ژیرو رسید و پیکفورد آن را به کرنر فرستاد.

چند ثانیه بعد ارسال گریزمان از سمت راست با ضربه سر ژیرو همراه شد و توپ از کنار مگوایر عبور کرد و به دروازه ملی پوش انگلیسی برای گل دوم فرانسه رسید.

در دقیقه 81 پاس پشت مدافعان مونته با خطای تئو هرناندز روی مونت همراه شد تا داور برزیلی باز هم با بررسی VAR یک پنالتی اعلام کند. هری کین پشت توپ قرار گرفت و برای حفظ تساوی آن را به آسمان شلیک کرد.

این بازی با نتیجه 2-1 به نفع فرانسه به پایان رسید و انگلیس به خانه رفت.

بیشتر بخوانید:

258254

دکمه بازگشت به بالا