فرانسه پیشقراول مقابله با اسلام

در رابطه با اقدام مضحک «شارلی ابدو»، نکات زیر جلب توجه می کند:

– جمهوری اسلامی ایران در 44 سال گذشته با پیروی از آموزه های اسلام و به رهبری حضرت امام خمینی (ره) و جانشین صالحش حضرت آیت الله خامنه ای توانسته است هویت اسلامی مسلمانان جهان را احیا کند. شکی نیست که انقلاب اسلامی ایران عامل مهمی برای روند قوی مردم جهان شد و حتی مردم اروپا نیز به دلیل نفی لیبرال دموکراسی به معنویت روی آوردند و بسیاری از آنها به اسلام گرویدند. در نتیجه دنیای غرب که به شدت از ظهور اسلام در میان ادیان الهی هراس دارد، مبارزه با اسلام را در دستور کار قرار داده و فرانسه در این امر پیشگام است.

– دولت فرانسه که معمولاً خود را مدافع آزادی بیان می‌داند، به طور معمول از اقدامات پوچ «شارلی ابدو» به عنوان مصداق آزادی بیان و عقیده یاد می‌کند، در حالی که این کشور سابقه محدود کردن فعالیت‌های اسلامی را دارد. نمونه ای از نقض آزادی های انسان است و حتی لایحه ای در این زمینه ارائه کرده است. سیاست ضداسلامی در فرانسه در شرایطی اعمال می شود که یهودیان کشورهای اسلامی به ویژه ایران دارای هویت اقلیت هستند و حقوق آنها رعایت و رعایت می شود. رئیس جمهور فرانسه مدعی است که «شارلی ابدو» یک رسانه مستقل است در حالی که این نشریه با حمایت لابی صهیونیستی و حامیان ویژه آن در فرانسه فعالیت می کند و به استثنای یهودیت به ادیان الهی جهان از جمله مسیحیت توهین می کند. و به خصوص اسلام

– اگر درخواست حمایت از آزادی بیان در فرانسه رد شود، کافی است که انکار یا تردید در واقعه ادعایی هولوکاست در این کشور حداقل یک سال حبس و 3000 فرانک جریمه نقدی داشته باشد. سختگیری در برابر متفکران آزاد اروپایی علاقه مند به تحقیقات هولوکاست باعث شد مسیحیان آن قاره به ویژه فرانسوی ها از صهیونیسم متنفر شوند و یهودی ستیزی به بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ اروپایی مسیحی تبدیل شد. آزاد اندیشان غربی اگرچه از فرصت های احتمالی استفاده می کنند و از قانون دوری می کنند، اما با قرار دادن آثار خود در فضای مجازی، انتشار آثار خود را اجرا می کنند.

– واقعیت این است که با وجود اقدامات ضد اسلامی فرانسه و آزادی عمل نشریاتی مانند «شارلی ابدو»، مسلمانان جهان مصمم به حفظ و حفظ هویت اسلامی خود هستند و با ابراز نفرت از اسلام هراسی، آنها اقدامات دولت فرانسه را به چالش خواهند کشید. موفقیت های جهان اسلام در مبارزه با ظلم، اشغالگری و جنایت به ویژه در فلسطین، یمن، افغانستان، عراق، سوریه، لبنان و… جذاب بود و جایگاه انقلاب اسلامی ایران و رهبری عالی آن را ارتقا داد. رهبر جهان. بنابراین فرانسه با ادامه اقدامات ضداسلامی خود فقط بر اهانت می افزاید و انتشار کاریکاتورهای احمقانه نه تنها نمی تواند اسلام را تضعیف کند، بلکه بیزاری از تفکر جزمی را در لیبرال دموکراسی افزایش می دهد.

– جهان اسلام در مقطع کنونی باید اهداف بلندمدت غرب برای حفظ اسلام ستیزی و توهین به مقدسات مسلمانان را بشناسد و علما و نخبگان مسلمان با استفاده از ظرفیت های خود به ویژه رسانه های سنتی و مجازی، اهداف و اهداف را افشا کنند. وابستگی به مجله بدنام “شارلی ابدو” و به چالش کشیدن ادعاهای پوچ در مورد آزادی بیان در کشورهایی مانند فرانسه. در این راستا حراست از اماکن مقدس اسلامی از جمله حریم مقدس پیامبر گرامی اسلام (صلی الله علیه و آله)، قرآن کریم و پرچمداران پاسداری از اسلام به ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران باید در خط مقدم این فعالیت باشد.

دکمه بازگشت به بالا