فشار تحریم‌ها به سفره مردم کشانده شده است

خبر روزانه/ ایلام مدیرکل دفتر نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: تحریم ها روی میز گذاشته شده و فشار اقتصادی بر آنها وارد کرده است و رهبری جهادی می تواند این فشار را کاهش دهد.

حجه الاسلام والمسلمین «روح الله رحمانی آنلاین» در مراسم تحلیف نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: گام اول انقلاب با همه فراز و نشیب ها به پایان رسید و گام دوم را باید. توانایی بیشتری داشته باشید و روزهای خوبی را برای مردم بسازید.

مدیرکل دفتر نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه مردم ایلام در هشت سال پاسداری مقدس خوش درخشیدند و امروز این استان دروازه عتبات عالیات شده است، گفت: مردم ایلام در هشت سال دفاع مقدس خوش درخشیدند. میلیون ها نفر از مردم ایران اسلامی و جهان را پیش رو داریم.

رحمانی آنلاین با بیان اینکه کار وزارت جهاد کشاورزی ارتباط مستقیمی با سفره مردم دارد، گفت: امروز دشمنان انقلاب اقتصاد و مردم را تحریم کردند و مردم را تحت فشار اقتصادی قرار دادند. در این زمینه راهنمایی خوبی داشته باشید.

رحمانی آنلاین خدمت به مردم را یکی از ارزشمندترین وظایف دانست و گفت: امیدواریم نماینده ولی فقیه با کمک رئیس سازمان بتواند تغییراتی را در سازمان ایجاد کند و به درستی عمل کند. در زمینه نظارت و کار فرهنگی». برای دستیابی به بهترین نتایج و باید مسائل فرهنگی در این زمینه هر روز تقویت شود.

در پایان حجت الاسلام دکتر عباسعلی بازیار به عنوان رئیس دفتر مقام معظم رهبری در سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام معرفی و از زحمات حجت الاسلام «سیدحسن موسوی» تقدیر کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا