قطع گاز ۵ دستگاه اجرایی در آذربایجان‌غربی

خبر روزانه/ آذربایجان غربی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت گاز آذربایجان غربی از قطع گاز ساختمان 5 استانداری به دلیل رعایت نکردن رژیم بهداشتی و دمای خانگی خبر داد.

به گزارش خبر روزانه و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی، حسین نجفی با بیان اینکه امسال و بر اساس دستورالعمل ارسالی شرکت ملی گاز ایران، از ابتدای آذرماه دمای ۴۹۸۶ موارد نظارت ادارات و سازمان های دولتی و مراکز آموزشی و مذهبی انجام شد که طی آن برای 511 دستگاه و مرکز فاقد دمای آسایش اخطار صادر شد، وی ادامه داد: در بازدید بعدی نظارت بر دمای ساختمان ها انجام شد. از دستگاه های اخطار داده شده، 5 مورد هنوز جوابگوی میزان مصرف گاز و دمای آسایش نبودند که منجر به قطع گاز آنها شد.

نجفی با اعلام اینکه بر اساس آمار، نظارت بر 10 هزار و 345 ساختمان و سازه دستگاه های اجرایی، آموزشی و مذهبی در استان ضروری است، خاطرنشان کرد: این ادارات و مراکز باید دمای هوای مطبوع خود را بین 18 تا 21 درجه حفظ کنند در غیر این صورت اولین هشدار می دهند و در صورت ادامه مصرف بیش از حد، گاز قطع می شود.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت گاز استان آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه در اجرای این طرح از مشاهده ساختمان تعدادی از ادارات و مراکز ممانعت به عمل آمد، افزود: حتی قبل از شروع طرح، بر اساس نامه ابلاغی استانداری، کلیه ادارات و ارگانهای دولتی در اجرای طرح مذکور موجه بوده و موانع عمل به فرمانداری جهت توجیه ادارات مذکور با همکاری ناظران گزارش شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا