قمار دوباره سایت‌های شرط‌بندی روی نام «موراکامی»

امسال هاروکی موراکامی ، نویسنده ژاپنی ، توسط کتابفروشان خارجی به عنوان شانس اصلی برنده شدن جایزه نوبل ادبیات معرفی شد.

به گزارش خبر روزانه ، با نزدیک شدن به روزهای جایزه نوبل ادبیات ، امسال نیز مانند سال های گذشته نام هاروکی موراکامی ، نویسنده برجسته ژاپنی بیش از هر نویسنده دیگری به عنوان شانس اصلی برای برنده شدن این مهم به نظر می رسد. جایزه ادبی ؛ اختلافاتی که هنوز به حقیقت نپیوسته است و مهمترین جایزه ادبی جهان در سالهای اخیر ، به نویسندگانی اهدا می شود که اغلب از محبوبیت کمتری برخوردار بوده اند ، مانند شخصیت های جنجالی مانند باب دیلن و پیتر گاندکه و چهره های کمتر شناخته شده مانند اولگا. به تاکارچوک و لوئیز گلیک.

امسال ، مانند سالهای گذشته ، بازار پیش بینی می کند که ارزشمندترین جایزه ادبی جهان داغ است و دو سایت ، لدبروکس و اسمارکتز ، موراکامی را به عنوان اولین فردی که برنده جایزه نوبل ادبیات شد ، ارائه کردند و به او 1:10 فرصت دادند. به

موراکامی اولین کتاب خود را با نام “باد را بشنو” در سال 1979 منتشر کرد ، اما این جنگل نروژی بود که در سال 1987 منتشر شد و اولین محبوبیت او بود و او را به عنوان یک شخصیت ادبی معرفی کرد. او همچنین به خاطر نوشتن کتابهایی مانند “1Q84” ، “تعقیب گوسفند وحشی” و “سوکورو تازاکی بی رنگ و سالهای زیارتش” شهرت دارد.

نویسنده کنیایی نگوین واتیونگو ، شاعر معروف سوئدی آن کارسون ، به همراه چهره هایی مانند آنی ارنو ، لود لودمیلا اولیتسکایا ، مارارتت اتوود ، ماریز کوندا ، ایس لازلو کراشناهورکا ، جامیکا کینکید “دان درول” ژو “،” میرش کارتارسکا “، “توماس پینسن” ، “خاویر ماریاس” ، “یون فیوز” ، “میشل ولبک” ، “آموس اوز” ، “چارلز سیمیک” ، “ادنا اوبراین” ، “هلن سی” ، “کارلا و گوناسکور” ، ” To On “،” Mia Koto “،” Elena Franta “،” Frame “، Peter Nadas Bhutto Strauss ، Cormac McCarthy ، Frederick Miraker، Mantel، Marilyn Robinson، Yu Hua، Patti Smith، J. K. Rowling، Milan Kundera، Stephen گینگ و ریچارد اوتمن از جمله اسامی دیگری هستند که نام آنها به عنوان شانس برنده شدن جایزه نوبل ادبیات 2021 تلقی می شود.

آکادمی نوبل هرگز اعلام نمی کند که شانس اصلی برنده شدن این جایزه چیست و هر سال فهرستی از نامزدهای 50 سال دیگر را منتشر می کند ، بنابراین ، برای مثال ، کسی که امسال نامزد دریافت جایزه نوبل ادبیات شده است (2021) در سال 2071 منتشر شد

برنده جایزه نوبل ادبیات 2021 در 7 اکتبر (پنجشنبه 6 اکتبر) اعلام می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا