قهرمانی پنجم سرخ‌ها با این سبک بازی بعید است

ممکن است پیش بینی ناشیانه ای باشد اما پرسپولیس ممکن است قهرمان آسیا باشد ، اما با این سبک بازی بعید است که امسال در این لیگ طولانی و طاقت فرسا قهرمان شود.

به گزارش خبر روزانه ، عصر ایران وی نوشت: “به غیر از پرسپولیس ، فقط رفسنجان مدز و آلومینیوم اراک در پایان بازی تا پایان هفته سوم گل نخوردند! سیامک نعمتی هفته گذشته از روی یک پنالتی مقابل نفت آبادان تنها گل پرسپولیس را به ثمر رساند. باشد ، این یک خط برای توصیف وضعیت فعلی تخت جمشید کافی است.

شاگردان یحیی گل محمدی دو هفته پیش کارهای خود را در Mosed Saleiman انجام دادند. مالکیت کامل توپ و زمین ، پاس های مکرر و بی نتیجه در وسط زمین ، عدم توانایی در ایجاد موقعیت ، کشتن و البته کشتن نیست. یک روز آنها توانستند دفاع حریف را بشکنند. پاس عالی مهدی عبدی بشار رسن را وارد دروازه کرد. خوب. سیامک نعمتی توپ را به دروازه زد تا بازی بدون گل به پایان برسد.

ممکن است پیش بینی ناشیانه ای باشد اما پرسپولیس ممکن است قهرمان آسیا باشد ، اما با این سبک بازی بعید است که امسال در این لیگ طولانی و طاقت فرسا قهرمان شود. فینال یک بازی تک نفره است ، بازیکنان و کادر فنی انگیزه و تمایل نامحدودی برای کسب این جام دارند ، هر اتفاقی می تواند در یک بازی رخ دهد ، بنابراین به نظر می رسد که این باشگاه روی فینال آسیا تمرکز دارد تا آنها بتوانند لیگ را کمی دنبال کنند. در غیر این صورت ، هیچ یک از دو تیم سزاوار سه بازی و تنها یک گل از روی نقطه پنالتی نیستند. نیازی به گفتن قهرمان چهار فصل لیگ برتر نیست!

البته این بدترین شروع “پرسپولیس” نیست اما کیفیت برخی از بازیکنان “پرسپولیس” هواداران این تیم را می ترساند. سعید هاگای هافبک پرسپولیس در دقیقه 93 سه بار در گوشه محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد و سه بار توپ را به بدترین و ناخوشایندترین شکل خرج کرد. در حالی که بازیکنان این تیم از انتظار رسیدن توپ پشیمان شدند. احمد نورالهی نیز نمایشی داشت که دور از انتظار از او نبود. پس از جدایی مهدی ترابی در “پرسپولیس” هیچ بازیکنی وجود ندارد که بتواند از سد دفاعی تیم هایی مانند نفت موصید صالیمان عبور کند و گل زدن تا رسیدن به این اتفاق بسیار دشوار خواهد بود.

برخی از تیم های مقابل پرسپولیس به دلیل دفاع از اتوبوس انتقاد می کنند؟ آیا واقعاً انتظار دارید تیمی مانند نفت مسعید سلیمان که مشهورترین ستاره اش محمد بلبلی بود که 5 بار در استقلال بازی کرد با تعداد زیادی ستاره هجومی پرسپولیس را بازی کند؟! چه کسی در میان دیوانه ها این خودزنی را مرتکب می شود؟ “با این وجود شاگردان مویتبا حسینی نه تنها در برابر فوتبال و خاک بازی نکردند ، بلکه موفق به ایجاد موقعیت های گلزنی نیز شدند!”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا